Жінки з цими іменами в старості стають сварливими бабами

event 15:15 Четвер 29 Вересня 2022 Суспільство

Володарки цих імен стають тими бабусями, які обговорюють всіх підряд та скаржаться на неіснуючий шум з вашої квартири.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Не виключено, що з віком у жінки може трохи зіпсуватися характер, пише Ukr.Media.

Таке буває з усіма, навіть з тими, хто в юному віці відрізнявся ангельським характером. А що чекає тих самих дам, які і в молоді роки були щасливими володарками важкого і поганого характеру? Істерички і стерви перетворяться в сварливих і шкідливих бабусь. Виявилося, ця доля уготована майже всім жінкам з наступними іменами.

Лариса

Впоратися з командирськими замашками Лариси буде вкрай важко навіть чоловікові.

Уже в юності жінка показувала себе жадібною і скупою особистістю, що економить на комфорті своєму і чоловіка. Чи варто говорити, що з роками ця негативна риса характеру Лариси тільки посилиться? Старенька може командувати всіма і вся, і впоратися з такими замашками Лариси буде вкрай важко навіть чоловікові — його Лара повністю підпорядкує своїй волі. Зате пристрасть до практичності у жінки з цим іменем залишиться до кінця життя, що може негативно відбитися на комфорті.

Каріна

Карина ризикує опинитися в старості тією особливою, хто без приводу критикує і засуджує людей.

На старості років володарка цього імені перетвориться в сварливу особистість, яку не влаштовує поведінка оточуючих. Саме Карина ризикує опинитися на пенсії тією особливою, хто без приводу критикує і засуджує тих, хто відрізняється від неї. Жінка вважає своїм обов’язком виховати молодь “правильно”, ставлячи в приклад себе кохану і оповідаючи про досягнення з минулого. Правда, Карина може прибріхувати іноді або навмисно залякувати авторитетом. Не бабуся, а головний біль.

Оксана

Оксана перетвориться на стару, яка постійно крутить від усього ніс.

Сувора і недовірлива Оксана перетвориться в стару, яка постійно крутить від усього ніс. Все буде їй не так. Бажаючи привернути більше уваги і врятуватися від самотності, Ксюша стане вигадувати казки про швидку смерть або серйозну хворобу, аби рідні якомога частіше були поруч. Через поганий характер до старості у Оксани не залишиться друзів. Брак уваги до своєї персони така старенька компенсує сварками на вулицях або в магазинах, щоб хоч якось себе розвеселити.

Таїсія

Таїсія на пенсії перестане контролювати емоції і почне зриватися на оточуючих.

Непередбачувана Таїсія, схильна до перепадів настрою і побудови наполеонівських планів, в старості взагалі злетить з котушок. Ставши бабусею, носійка імені перестане контролювати емоції і почне часто зриватися на оточуючих. А ще в пенсійному віці у Таї може розвинутися любов до пліток, що підштовхне її до стеження за сусідами. Не дивно, якщо Таїсія на чергових зборах біля під’їзду почне наклепувати на неугодних мешканців, критикуючи їх.

Останні новини
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
27.11.2022, Неділя
26.11.2022, Субота
25.11.2022, П’ятниця
24.11.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward