“Вколола олію в губи”: у Дніпрі школярка потрапила до лікарні через домашній б’юті-експеримент (ВІДЕО)

event 16:31 Середа 22 Грудня 2021 Суспільство

У Дніпрі 14-річна школярка захотіла збільшити собі губи та зробила укол із олією. Дівчину госпіталізували та провели вже три операції.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Через те, що процедура є надто дорогою в салонах учениця 9 класу знайшла в інтернеті спосіб зробити красиві губи в домашніх умовах, вколовши собі косметичну олію для обличчя. Вже за годину ця частина обличчя почала набрякати.

Зазначається, що батьки відвезли дівчину до лікарні, де їй видаляли чужорідну речовину під загальним наркозом, рятуючи від втрати нижньої губи. За словами медиків, це було непросто. Крім трьох операцій, вона пройшла прийом антибіотиків та численні перев’язки. Тепер школярку чекає тривале відновлення.

Читайте також: У Рівненський школі, 13-річний хлопець побив руками та ногами однокласницю

Сама дівчина тепер мріє, щоб губа зменшилася хоча б на міліметр, і рада, що не вколола ще й верхню. Вона п’є з трубочки, їсть лише перетерту їжу та стверджує, що на експерименти із зовнішністю більше ніколи не наважиться.

Ситуацію прокоментувала лікарка-дерматологиня Анастасія Хільченко, яка застерегла українок від таких вчинків. Вона наголосила, що відповідні процедури має виконувати фахівець із вищою медичною освітою, який пройшов навчання і дуже добре знає анатомію та використовує сертифіковані препарати.

Джерело

Останні новини
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward