В обхід польського кордону: Україна планує більш передбачуваний експортний маршрут

event 21:24 Вівторок 20 Лютого 2024 Суспільство

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков підкреслив, що блокування кордону означає мільярдні втрати як для української економіки, так і для економіки Європейського Союзу.

Через блокування польськими протестувальниками українського сухопутного кордону з Європейським Союзом, Україна планує створити додатковий маршрут через річку Дунай, щоб збільшити експорт до довоєнного рівня, повідомляє Bloomberg.

Коментар: У наших планах на цей рік – усунути всі штучні перешкоди для експортерів і ми працюємо над покращенням внутрішньої логістики. Ми плануємо контейнерні перевезення по верхньому Дунаю“, – зазначив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков в інтерв’ю в кулуарах Мюнхенської конференції з безпеки.

Читайте також: Як перерахувати вартість комуналки за період, коли послуги не надавалися

Він додав, що Румунія “більш передбачувана”, ніж польський кордон. 

За його словами, запропонований новий маршрут проходитиме від українського порту Ізмаїл до румунської Констанци та дунайських портів Німеччини.

Читайте також: В Україні запровадять персональні податки для громадян

Кубраков підкреслив, що польські протести на українському кордоні впливають як на європейських, так і на українських експортерів.

Коментар: Це точно не загроза для польських фермерів, оскільки ми веземо не тільки аграрну продукцію, але й автозапчастини для німецьких автовиробників, продукти переробки, які не спрямовуються до Польщі. Блокування кордону означає мільярдні втрати як для нашої економіки, так і для економіки Європейського Союзу“, – відмітив міністр.

Останні новини
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward