У Міненерго розповіли, у яких трьох областях найскладніша ситуація з відключенням світла

event 12:35 Субота 04 Лютого 2023 Суспільство
svichka

Також у міністерстві розповіли прогноз дефіциту потужностей на 4 лютого.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

У зв’язку з бойовими діями та атаками росіян по критичній інфраструктурі, найскладніша ситуація зі знеструмленнями спостерігається у Донецькій, Херсонській і Харківській областях

Найбільша частка відключених споживачів через дефіцит генерувальної потужності та мережеві обмеження – у Волинській, Одеській і Чернівецькій областях.   

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

У суботу, 4 лютого, ситуація з електропостачанням продовжує поліпшуватись. Так, через зниження попиту на електричну енергію у вихідний день, а також увімкнення після ремонтів блоків теплової генерації, очікуваний дефіцит електричної потужності на вечірній максимум становитиме до 12 % від потреби.

Коментар: “Обмеження споживання електроенергії здійснюється НЕК “Укренерго” шляхом доведення до всіх операторів систем розподілу (ОСР) лімітів споживання, які діють упродовж доби. Кожний ОСР в межах доведеного ліміту у своїй області складає графіки погодинних відключень та інформує про це споживачів. У разі перевищення ліміту застосовуються аварійні відключення електроенергії”, – йдеться у повідомленні.

Останні новини
01.04.2023, Субота
31.03.2023, П’ятниця
30.03.2023, Четвер
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward