Україна вже виконала 72% зобов’язань, за Угодою про асоціацію з ЄС

event 20:30 Субота 04 Лютого 2023 ПОДІЇ

Україна виконала понад 70% зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію з Європейським Союзом. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час 24-го Саміту Україна-ЄС, який відбувся у Києві 3 лютого.

Повідомляє Урядовий портал.

Віце-прем’єр-міністр звернула увагу на обсяг роботи, виконаний усіма гілками української влади після отримання державою статусу країни-кандидата на членство в ЄС.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

«В умовах повномасштабної війни російської федерації проти України ми продовжували процес адаптації українського законодавства до європейського. Маємо зростання прогресу з імплементації Угоди про асоціацію на рівні 9% порівняно з показником 2021 року», – повідомила Ольга Стефанішина.

Лідером із виконання зобов’язань стала сфера інтелектуальної власності. Прогрес у цій сфері зріс на 33%. Гарного результату також досягнуто у сфері енергетики, довкілля, сільського господарства, санітарних та фітосанітарних заходів, а також митних питань.

Читайте також: Україні надійшло 3 мільярди євро допомоги від ЄС

Загалом за період виконання Угоди, Україна досягла прогресу на рівні 90% у таких сферах як: юстиція, свобода, безпека, політичний діалог, національна безпека та оборона, статистика, державні закупівлі.

Віце-прем’єр-міністр зазначила, що на основі звіту, наданого Європейською Комісією, буде розроблено Національну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

У підсумковій заяві за результатами Саміту зазначено, що «ЄС надасть технічні підтримку Уряду у цьому процесі».

Останні новини
01.04.2023, Субота
31.03.2023, П’ятниця
30.03.2023, Четвер
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward