У Британії вигадали окуляри для глухих: створюють субтитри

event 03:36 Вівторок 07 Лютого 2023 Суспільство

У Британії розробили окуляри, які дозволяють глухим людям читати все, щоб їм каже співрозмовник. Про це пише GreenPost.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Виробник окулярів доповненої реальності компанія Nreal спільно з фірмою XRAI представила окуляри доповненої реальності (augmented reality, AR) XRAI Glasses, призначені для глухих і людей, що погано чують, які полегшують їм спілкування.

AR-окуляри підключаються до мобільного телефона, який бере аудіосигнал із вбудованого в окуляри мікрофона, і займається його обробкою, а також створенням графіки. Програмне забезпечення на телефоні перетворює звук на субтитри, які потім проєктуються на реальне зображення в окулярах.

При цьому дані розмови зберігаються тільки на особистому пристрої користувача, а не десь у хмарі, і повністю належать користувачеві.

Читайте також: Apple скоротить лінійку iPhone до трьох моделей?

Хоча новий пристрій був високо оцінений такими організаціями, як Королівський національний інститут для глухих та DeafKidz, винахід не позбавлений недоліків.

Розшифровувач мови, заснований на транскрипційній службі Alexa від Amazon, важко розуміє групові розмови, коли люди розмовляють одне з одним. Окрім того, для максимально точного розшифрування потрібна максимально тиха обстановка. Але, за словами розробників, це лише початок роботи.

Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward