Apple скоротить лінійку iPhone до трьох моделей?

event 21:00 Неділя 05 Лютого 2023 Суспільство

Минулого року Apple представила лінійку iPhone 14, що складається з чотирьох моделей. Найменш затребуваною серед них виявилася модель iPhone 14 Plus. Поставки дисплеїв для її виробництва в лютому будуть мінімальними.

У грудні-січні “яблучний” гігант не закуповував їх взагалі, повідомляє prostomob.com.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Детальніше

Галузевий аналітик Росс Янг, який володіє дослідницькою компанією DisplayResearch, оприлюднив дані про постачання екранів для пристроїв з останньої лінійки iPhone. З оприлюдненої ним діаграми випливає, що поставки дисплеїв для найменш затребуваної моделі лінійки почали знижуватися в жовтні минулого року.

Поставки екранів для флагманських моделей лінійки, навпаки, безперервно зростають. Дані про постачання дисплеїв для базової моделі виглядають суперечливо. Експерти прогнозують, що iPhone 14 стане першою базовою моделлю за кілька років, якій не вдасться вибитися в лідери продажів лінійки.

Читайте також: На росії вигадали “геніальне” рішення заміни Apple Pay (ФОТО)

Apple славиться своїм прагматизмом. Не виключено, що на тлі низьких продажів iPhone 14 Plus топ-менеджмент північноамериканської корпорації ухвалить рішення про скорочення нових лінійок до трьох моделей. Імовірність цього кроку доволі висока, оскільки у 2022 році керівництво Apple без будь-яких роздумів відмовилося від випуску моделі mini.

Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward