ТЦК запустили нову досконалу схему з “вилову” ухилянтів: працює безвідмовно

event 09:24 П’ятниця 29 Вересня 2023 Суспільство

Про неї розповів блогер Антон Гура на своїй сторінці в ТікТок.

Варто зазначити, що якщо військовозобов’язана особа відмовляється взяти повістку ТЦК, яка виписана за всіма правилами, тобто у ній вказано прізвище та ініціали особи, то в цьому випадку особа має понести адміністративну або кримінальну відповідальність. Внаслідок несплати штрафу особі можуть заблокувати банківську картку, проте це ще не все, стверджує блогер.

Якщо особа ігнорує вручення повістки, то має сплатити штраф у розмірі від 1700 до 3400 грн. Якщо далі ігнорувати повістку, то штраф збільшується. У випадку, якщо тричі ігнорувати повістку, то в такому разі настає кримінальна відповідальність, а це позбавлення волі від 3 до 5 років.

Читайте також: Скільки відсотків українців відчули погіршення економічного становища: опитування

Що стосується штрафу, то після його несплати, справу боржника ТЦК передає на примусове виконання до Державної виконавчої служби (ДВС). Після відкриття виконавчого провадження служба автоматично знаходить всі рахунки боржника та блокує їх.

Зі слів Гури, якщо особа сплатить штраф, щоб розблокувати карту тут починається саме цікаве, тому що в такому разі особа визнає законні дії ТЦК та повістку, а наступною йде вже кримінальна відповідальність.

Блогер радить, якщо є рахунки в банках, банківські картки, то краще їх закрити або не отримувати повістки. Також він називає того, хто придумав таку схему генієм. Він пояснює, з одного боку особа, яка не взяла повістку втрачає гроші, а з іншого боку така особа погоджується з тим, що вона не з’явилася в ТЦК з усіма наступними наслідками.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward