Це стане кінцем для Лукашенка: армія Білорусі може відмовитись наступати на Україну – Жданов

event 12:38 Субота 18 Червня 2022 ПОДІЇ

Вторгнення Білорусі в Україну може спровокувати соціальний вибух та стати кінцем для Лукашенка.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Армія Білорусі може відмовитись від наказу Олександра Лукашенка розпочати наступ на Україну. Це може спровокувати соціальний вибух та стати кінцем політичної кар’єри Лукашенка. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов.

Сам же Лукашенко, на думку Жданова, це розуміє, тому намагається відстрочити дату вторгнення.

Коментар: “Цей напад на Україну може стати кінцем Лукашенка. Він тому і намагається максимально відстрочити дату вторгнення. Тому, що на сьогодні для нього це віддавання наказу про початок вторгнення може стати тригером для соціального вибуху всередині країни. Або невіддавання наказу може стати тригером для того, щоб Путін зробив спробу його усунення від влади”, – заявив експерт.

Жданов прогнозує, що армія Білорусі стане на бік народу у випадку соціального вибуху.

Коментар: “У Лукашенка дуже серйозне загрозливе становище. І, попри те, що армія є силовою структурою, якщо буде народне невдоволення, то армія може підтримати народ. І може перейти на бік народу і відмовитися виконувати наказ по вторгненню. І це може призвести до відсторонення його від влади. Ці ризики Лукашенко розуміє. Але він сам себе загнав у такий кут, коли з одного боку невдоволення суспільства і самої армії, а з іншого боку у нього Путін, який наполягає на тому, щоб Білорусь втрутилася в ситуацію в Україні — вступила у війну”, – додав Олег Жданов.

Джерело

Останні новини
17.08.2022, Середа
16.08.2022, Вівторок
15.08.2022, Понеділок
14.08.2022, Неділя
13.08.2022, Субота
12.08.2022, П’ятниця
11.08.2022, Четвер
10.08.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward