Темпи мобілізації зрости: нардеп розповів про проблему, яка виникла через це

event 12:36 Вівторок 11 Червня 2024 Суспільство

Після ухвалення закону темпи мобілізації зросли, але є велика проблема з бронюванням працівників підприємств оборонно-промислового комплексу. 

Про це сказав секретар Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони і розвідки Роман Костенко в інтерв’ю Radio NV.

“За останній місяць ми набрали, мабуть, як, можливо, я трохи перебільшую, за останні пів року”, – наголосив Костенко.

Це він говорив в контексті велику проблему з бронюванням працівників підприємств оборонно-промислового комплексу (ОПК). За його словами, на сьогодні, близько 2 тисяч таких людей намагаються забрати, а декого може й забрали в армію.

Читайте також: Контактные линзы при астигматизме

Костенко сказав, що при нинішніх темпах мобілізації ці 2-3 тисячі не зіграють ролі для кількості мобілізованих, але це матиме негативні наслідки для ОПК.

Він наголосив, що це серйозна проблема, яку він намагається вирішити вже місяць. При цьому додав, що в цьому питанні відбувається протистояння між Міноборони та Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України і складається враження, що вони намагаються нашкодити один одному.

Читайте також: Чистка труб: важность и эффективность

Костенко розповів, що Міністерство економіки говорить про можливість 100% бронювання працівників ОПК, але щоб отримати бронь, ці люди мають обов’язково піти у ТЦК, щоб оновити дані, а там їм вручають повістки. 

Костенко зазначає, що був свідком того, що працівники ОПК йшли оновлювати дані, знаючи, що в них є державні контракти, а в ТЦК їм кажуть, що їм все одно, бо в них немає броні, оскільки деякі підприємства лише нещодавно отримали державні контракти.

Читайте також: На что обращать внимание при выборе биржи криптовалюты

Костенко наголошує, що два міністерства повинні домовитись, щоб працював і оборонно-промисловий комплекс і виконували роботу ТЦК. 

Останні новини
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward