Скандальний блогер Спартак Суббота заявив, що не піде служити і сказав чому

event 12:41 Вівторок 11 Червня 2024 Суспільство
Спартак Суббота

Колись відомий блогер Спартак Суббота, який втрапив у скандал, тому що видавав себе за іншу людину, заявив, що не боїться служити в лавах ЗСУ. Однак поки що він не буде цього робити і пояснив чому. Про це розповідає unian.

Як відомо, блогер навчався в суворовському училищі, проте сам Спартак каже, що не вважає це військовим вишколом. За його словами, поки що він не оновлював дані в ТЦК згідно з новим законом про мобілізацію. Проте додав, що зробив це ще до повномасштабного вторгнення.

Читайте також: Темпи мобілізації зрости: нардеп розповів про проблему, яка виникла через це

Дані в ТЦК ще не оновлював після виходу закону. Але я оновлював дані прямо за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення. Отримав військовий квиток. Все що треба зробив буквально за кілька днів до повномасштабки. Тому що було таке відчуття, що щось буде, і хай воно собі буде, хай буде воєнний білет, він зайвим не буде. Тому я оновив“, – вказав Спартак.

Також він зазначив, що поки не планує йти у військкомат. Причиною цьому називає своє навчання на докторантурі. Коли він її закінчить, як пояснив Суббота, піде у ТЦК.

Читайте також: Контактные линзы при астигматизме

Я зараз в докторантурі, якщо я буду продовжувати навчання. Була кандидатська, зараз докторантура. Вона закінчиться, після неї або викладацька діяльність, залежно від того, куди я буду рухатися, або в науково-дослідницькому напрямку, або у викладацькому. Тому треба буде йти оновлювати дані”, – розповів блогер.

Чи боїться Спартак служити?

На запитання про те, чи боїться Спартак служити, він каже, що ні. Однак додає, що, як і всі люди, боїться болю та смерті.

Читайте також: Чистка труб: важность и эффективность

До слова, Суббота прославився завдяки спільному проєкту з Євгеном Яновичем “Подкаст терапія”. Сам блогер називав себе психологом, кандидатом наук та заявляв, що має медичну освіту. Однак згодом інший блогер опублікував розслідування про так званого психолога і заявив, що Спартак бреше своїм шанувальникам.

Читайте також: На что обращать внимание при выборе биржи криптовалюты

Пізніше з’ясувалося, що Суббота навіть мав сексуальні стосунки з клієнтками. Після цього Янович розірвав усі зв’язки з колегою, а на самого блогера посипався шквал критики.

Останні новини
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
12.06.2024, Середа
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
08.06.2024, Субота
Читати більше новинarrow_forward