“Стежка у лісі” – асоціативний психологічний тест

event 15:56 Четвер 29 Вересня 2022 БЛОГ
PSUCHOLOGY

Це ще один асоціативний тест, який ми знайшли на просторах інтернету. Він підкаже вам, як ви насправді ставитеся до власного життя і чого хочете насправді. Для того, щоб його пройти, вам потрібно буде повністю розслабитися та дати волю фантазії.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Дайте відповіді на запитання використовуючи всю свою фантазію.

Ви йдете по лісу. Який це ліс? Яка пора року? Сонячно чи вітерець? Ви один або з кимось? Що ви робите?

Ви виходите на галявину і бачите джерело. Ви до нього підійдете? Будете пити воду?

Раптом на галявину вискакує тварина. Яка вона? Що вона робить? А ви що робите?

Ви йдете далі, попереду – річка. Яка? Як ви будете перебиратися на інший берег?

Ви опинилися на іншій стороні – і бачите будинок. Який це будинок? Хочеться вам туди йти? Ви підходите до будинку, прямо до дверей. Опишіть двері. На дверях табличка, як вона виглядає? На ній написано ваше ім’я – прочитайте “напис”.

Ви заходите в будинок. Озирніться навколо й опишіть, що бачите. У яку кімнату ви підете спочатку? Опишіть її. Які ще кімнати в будинку? 

Ви підете в підвал? Опишіть його. Що там лежить чи хто там живе? 

Опишіть горище. А там хто чи що? Що ви там робите?

Одна з кімнат у будинку – абсолютно біла. У ній немає вікон, ніяких виїмок на стінах. Коли ви потрапили туди, двері зачинилися. Що будете робити? Що відчуваєте?

Ви виходите з дому з іншого боку і йдете стежкою. Попереду вас – паркан. Як ви опинитеся на тому боці?

Близько дороги, по якій ви йдете, є нора. Як ти поводитимешся?

Нарешті стежка виводить вас до моря. Над морем літають чайки. Далеко вони чи близько? Як вони поводяться?

У морі ви бачите корабель. Який він? Як далеко він від берега? Ви будете до нього добиратися?

Результати

Ліс і прогулянка лісом символізують те, як людина сприймає саме життя і свій рух по ньому. Погодьтеся, велика різниця – вийшли ви гуляти чи просто загубилися. 

Зверніть увагу на сам ліс – наскільки вам там комфортно, світло, цікаво. Точно так само важливо подивитися на те, яким ви бачите будинок здалеку. Світлим або темним, симпатичним або що відштовхує. Можливо, таким ви бачите своє життя в сім’ї. 

Зверніть увагу, якщо якусь деталь будинку виділяється особливо – дах з дірками, відкриті чи замкнені (навіть забиті дошками) вхідні двері.

Джерело – це сприйняття всього нового, що приносить вам життя. Якщо ви бачите захаращене, забите недопалками джерело, то швидше за все ви не звикли чекати від життя милостей. 

Так само і тварина – це те, як ви бачите інших людей. Зверніть увагу, це страшний ведмідь або пухнаста білка, хто першим йде на контакт – ви чи тварина сама до вас підходить?

Річка і стіна – це символи перешкод. Як людина долає їх в тесті, такими ж вона бачить перешкоди в житті. Є люди, які взагалі бояться увійти в воду, є ті, хто трощить стіну, є й такі, кому вже готові й човник з веслом, і драбина з підтримкою. 

Те, на що в будинку звертає увагу людина, – значущі речі. Хтось відразу йде на кухню, для нього там сенс і центр будинку. Хтось відразу помічає дитячу. Варто звернути увагу, якщо при описі якась кімната не з’являється взагалі, це означає, що якусь сферу життя або якусь людину ви ігноруєте несвідомо. Наприклад, кімнату брата або зал, де зазвичай збирається вся родина. До речі, зверніть увагу на загальний опис будинку – тісно, ​​просторо, темно, пахне чимось смачним або навпаки.

Особливу увагу варто приділити горищу і підвалу. Горище – це всі знання, навички та вміння, які ми отримуємо в процесі навчання в школі або в університеті, не важливо. Добре, коли воно уявляється акуратним, коли все розкладено по поличках. Або там живуть веселі коти чи добрі птиці. Але у багатьох воно захаращене або запилене. 

Підвал – це всі підсвідомі устремління, знання, бажання і навички, які у людини є. Якщо людина охоче лізе в підвал і з задоволенням там знаходиться – то, швидше за все, підсвідомі страхи сильно не турбують. Якщо вона боїться йти в підвал і бачить його брудним, небезпечним, то, швидше за все, її турбують якісь невиражені страхи. 

До речі, те ж саме стосується нори. Якщо ви легко проходите повз або лізете в нору “покричати”, подивитися, хто звідти вилізе, то, швидше за все, прихованих страхів небагато.

Біла кімната, позбавлена ​​будь-яких виступів, – це метафора смерті. Не очікували? Але підсвідомість мислить так. Подивіться, як ви там поводитеся. Б’єтеся в істериці? Плачете? Чекаєте допомоги? Рідко хто почуває себе добре в такій кімнаті, але тут варто звернути увагу на ступінь інтенсивності переживань. Чим емоційніше реакція, тим болючіше ця тема для вас зараз.

Чайки біля моря – це, як не дивно, родичі. Перевірте себе, подивіться, наскільки нав’язлива поведінка пташок. Оцініть “рівень шуму”, який вони створюють. Схоже на правду?

Читайте також: У Рівному засудили турка за те, що він жорстоко вбив жінку

Ну і нарешті, корабель – це заповітна мрія. Подивіться, наскільки чітко видно деталі корабля – це показує, чи розумієте ви, чого хочете насправді. Якщо це піратський корабель – теж нічого, романтика. А от якщо це розбитий кістяк корабля, подумайте, що вас гнітить.

Останні новини
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
27.11.2022, Неділя
26.11.2022, Субота
25.11.2022, П’ятниця
24.11.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward