Смарт ТВ приставка як обрати

event 12:02 Вівторок 28 Грудня 2021 Суспільство

Смарт приставки для телевізора – особливі бокси, які допомагають перетворити ваш телевізор на розумний пристрій. У них передбачено операційну систему, що підключається до інтернету, що надає користувачам необмежений доступ до контенту. Перед тим, як купити смарт тв приставку або Т2 тюнер, звертайте увагу на тип ОС, інтерфейс девайсу, можливості та інші характеристики.

Як вибрати Смарт-ТВ приставку для TV?

Спочатку зверніть увагу на операційну систему. Краще купити девайс із знайомим софтом, наприклад, Андроїдом. 

Також важливими критеріями є:

  • Роздільна здатність – не менше HD або Full HD, є і 4К;
  • Роз’єми – у старих пристроях знайдете RCA та SCART, найкращі ТВ бокси йдуть з HDMI;
  • Канали без Інтернету. Якщо не знаєте, яку вибрати смарт-приставку, то купуйте варіант, який дає доступ до каналів без підключення до інтернету;
  • Підключення інших носіїв. Це про флешки, жорсткі диски. Вони допоможуть завантажити та зберегти матеріал на зовнішніх пристроях;
  • Інші опції. Наявність WiFi дозволяє позбавитися витрат на покупку модему та інших приладів. Але все одно доступ до локальної мережі завжди залишиться найнадійнішим для smart приставки у плані передачі даних.

Роздільна здатність боксу повинна відповідати розширенню TV. Якщо у вашого телевізора немає опції 4К, то не варто витрачатися на приставку 4К. 

ТОП-4 найкращих Smart TV приставок 

Добротна приставка для телевізора необов’язково коштує дорого, відгуки споживачів це підтверджують. В 2021 році відразу кілька компаній випустили якісні вироби. 

Google Chromecast 2018 чорний

Девайс 3-го покоління, який є простим, надійним боксом для перегляду та прослуховування контенту з мережі. Підключається виріб до телевізора через USB. Серед багатьох програм виділяється підтримка Chromecast – вона вже вбудована, тому підключення приладу забирає хвилини. Роздільна здатність у боксу 1080р, а вага всього 400 грам. Всередині встановлено операційну систему Android 4.2.

Apple TV 4K 32 GB

Щоб пристрій запрацював на повну силу, краще купуйте його одразу до ТВ 4К. Окрім телевізора, цей девайс можна підключити до свого телефону на базі iOS, комп’ютера Мас. З приводу моделей там є обмеження, так що за наявності у вас Айфон старого зразка краще заздалегідь звернути увагу на цей момент. Інтерфейс підтримує популярні послуги від Apple. Гарантія від виробника розширена – на рік, вага виробу невелика – 425 г. Усередині система tvOS.

Xiaomi Mi Box S

Увійшла до топ ТБ приставок на базі Андроїд. Оперативна пам’ять становить 2Гб, внутрішній накопичувач йде на 8Гб, що дозволяє встановити пристрій парочку ресурсоємних ігор. У комплекті буде йти пульт дистанційного керування, але не всім подобається ергономічність приладу. Інтерфейс – USB0, HDMI, є аудіо вихід.

Останні новини
28.01.2022, П’ятниця
27.01.2022, Четвер
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward