Хірургічний стаціонар клініки «Оксфорд Медикал» у Києві

event 11:59 Вівторок 28 Грудня 2021 Суспільство

Більш ніж у двадцяти містах України приймають пацієнтів медичні центри мережі «Оксфорд Медикал». Наявність сучасного обладнання та висококваліфікованого персоналу дозволяє їм проводити медичне обслуговування на високому рівні. В київській клініці «Оксфорд Медикал» на вул.. Березняківській функціонує хірургічний стаціонар. З його роботою можна ознайомитися на сторінці https://oxford-med.com.ua/services/hirurgiya/. Стаціонар працює цілодобово та без вихідних та завжди готовий, при необхідності, надати пацієнтам термінову допомогу.  

Види хірургічних операцій, що виконуються у стаціонарі

Якщо в результаті травми або захворювання органів черевної порожнини виникає необхідність у проведенні операції, то вона виконується у відділенні загальної хірургії. Здебільшого такі операції виконуються лапроскопічним способом, тобто без великих розрізів, а шляхом декількох проколів у черевній порожнині. При проведенні гінекологічних втручань застосовуються сучасні малоінвазивні методики, аби максимально зберегти жіночі репродуктивні функції. Виконуються також операції урологічного спрямування на органах сечостатевої системи жінок та чоловіків.

Онкологічним операціям передує ретельне обстеження пацієнтів для виявлення навіть невеличких новоутворень та метастазів. У хірургічному стаціонарі виконуються також операції на органах ЛОР і операції, які відносяться до області щелепно-лицевої хірургії: виправлення уроджених дефектів, естетичних недоліків зовнішності, наслідків травм.    

Умови лікування в хірургічному стаціонарі

Однією з умов успішного лікування є якісна діагностика, яка дозволяє впевнено виявляти причини захворювань та вибирати способи лікування, у тому числі – хірургічні втручання. Хірургічний стаціонар має у своєму розпорядженні найсучасніше діагностичне обладнання виробництва відомих закордонних компаній, а також відповідне хірургічне обладнання. Досвідчені лікарі-хірурги виконують операції з застосуванням радіохвильової та лазерної техніки, відеоспостереження, УЗ та рентгенівського контролю.  

Стаціонар має відділення інтенсивної терапії, де до пацієнтів можуть бути застосовані методи штучної вентиляції легенів та інші, спрямовані на підтримку життєво важливих функцій організму. У стаціонарі також працює власна служба швидкої допомоги. До послуг пацієнтів – зручні одно- та двомісні палати.

Останні новини
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
18.01.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward