Меркурій вже не ретроградний: що зміниться з 23 червня

event 09:43 Середа 23 Червня 2021 Суспільство

У середу, 23 червня, завершився період ретроградності Меркурія, який почався 30 травня. Ретроградний Меркурій астрологи пов’язують з негативним впливом на різні сфери життя, неприємностями, проблемами та конфліктами.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Складнощі, зокрема, можуть виникати в справах, що стосуються документів, поїздок, навчання. Про те, що зміниться після 23 червня і що можна робити в цей період.

Що таке ретроградний Меркурій

Ретроградність планет – це своєрідна оптична ілюзія, яка при спостереженні з Землі створює враження, ніби планета рухається у зворотному напрямку.

Як ретроградний Меркурій впливає на людей

На думку астрологів, у ретроградном положенні Меркурій може бути причиною різних проблем, неприємностей, конфліктних ситуацій або навіть глобальних катаклізмів. Він відповідає за прагнення рухатися вперед, розумові й пізнавальні здібності – під час ретроградності вони нібито втрачаються.

Так, у період ретроградного Меркурія всі соціальні процеси можуть загальмовуватися й навіть рухатися у зворотний бік. Таким чином ми ніби повертаємося до вже пройденої дороги, щоб доопрацювати певну ситуацію.

Що можна робити після завершення ретроградного Меркурія

Після повернення Меркурія до його звичайного положення всі неприємності, пов’язані з ним, зійдуть нанівець: люди знову відчують енергію для нових звершень, вважають астрологи.

Можна знову планувати великі придбання, подорожі, важливі переговори. До того часу, коли планета знову стане ретроградною, можна зайнятися навчанням, подумати про зміну роботи або місця проживання, брати та давати гроші в борг.

Крім того, коли Меркурій перестане бути ретроградним, у людей відновиться відчуття часу й почуття організованості: з’явиться можливість більше встигати та відпочивати.

У цей період рекомендується подбати про здоров’я, харчування. Кориснимим будуть фізичні навантаження та освоєння нових видів спорту.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Вихідні в липні 2021 року: коли та скільки будемо відпочивати

Теги:
Останні новини
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
22.03.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward