Кросівки Nike Jordan: найкращі моделі для баскетболу

event 10:14 Четвер 27 Січня 2022 Суспільство

Вибір баскетбольного взуття може бути важким, адже, читаючи огляди, перевіряючи ціни та вибираючи правильний розмір, можна заплутатися. Вибрати буває нелегко навіть серед таких популярних моделей, як кросівки Джордани.

Чому так важливо вибрати якісне баскетбольне взуття?

Необхідно бути максимально скрупульозними при виборі баскетбольного взуття, оскільки:

  • Кросівки забезпечують зчеплення із підлогою на корті та дозволяють робити швидкі маневри;
  • Захищають стопу від ударів та пом’якшують навантаження, що покладається на коліна під час гри;
  • Фіксують стопу, знижуючи ймовірність травми;
  • Підтримують гомілковостопний суглоб та захищають його від травми.

Як бачите, гарне взуття для баскетболу – необхідна умова для якісної гри. В магазині Sport Discount ви зможете підібрати кросівки Nike Jordan із багатьох серій. От кілька з них.

Air Jordan 34

Випустивши XXXIV модель, бренд вирішив менше надихатися своїми старими моделями і натомість зосередитись на створенні легкого, першокласного взуття. Підошва AJ34 оснащена малюнком «ялинка», який добре працює в будь-яких умовах.

Матеріали корпусу не відносяться до категорії «Преміум», але вони гнучкі, легкі та дихаючі. Незважаючи на те, що Джордани 34 набагато легші, ніж інші Air Jordans, підтримка і стабільність не страждають через широку і стійку основу, а також пластини Eclipse в середній частині стопи.

Jordan Why Not Zer0.2

Говорячи про баскетбольне взуття гравців НБА, не можна не згадати модель від легендарного Jordan під назвою Why Not Zer0.2. Ця модель, розроблена одним з провідних дизайнерів Найк Джалалом Енайєю, поєднала у собі всі мислимі та немислимі блага баскетбольного взуття: приголомшливий дизайн, стиль, ергономіку, комфорт та чудову амортизацію на майданчику.

Air Jordan VI

Спочатку випущені 1991 року, кросівки вірно служили Майклу Джордану, мало змінюючись. У 2000 році взуття вперше було модернізовано з появою нових колірних рішень та логотипів Jumpman, що заміняють оригінальний бренд Nike Air. Потім модель була зменшена в 2002 році, вперше випущена з низьким верхом в жіночому модельному ряді.

Після пари релізів Air Jordan 6 Retro компанія вперше випустила ретро-серію у 2010 році. До 23-ї річниці випуску взуття у 2014 році протягом року продукувалося безліч варіацій, як «під старовину», так і нових.

Зараз компанія знову випускає цю модель лише з низькою посадкою, хоча кількість колірних варіантів така ж велика.

Останні новини
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward