Косметика для сухої шкіри

event 13:53 Середа 23 Листопадаа 2022 Суспільство

Тип шкіри завжди має значення для тих, хто за нею доглядає. Саме цей критерій потрібно враховувати, обираючи косметичні засоби. Знаючи особливості своєї зовнішності, будь-яка жінка враховує їх, щоб завжди залишатися привабливою. Суху шкіру можна розпізнати за кількома ознаками. Насамперед виглядає дуже ніжною та тонкою, є чутливою та лущиться, червоніє від вітру, холоду.

Власниці сухої шкіри часто стикаються з проблемою вироблення малої кількості себуму. На обличчі при цьому пори лишаються непомітними. Немає блиску, постійно присутнє відчуття стягнутості. Іноді стан покровів із часом змінюється (наприклад, спочатку були жирними, а потім стали сухими). Залежно від цього підбирають косметичні засоби для догляду.

Чому таке буває

Якщо сухість покровів ігнорувати й не підбирати для них відповідний крем чи маску, дуже рано й швидко з’являться зморшки. Буває, що шкіра суха від народження, але частіше вона стає такою через неправильний догляд та інші фактори. У деяких людей є генетична схильність до подібного явища. Це не є великою проблемою, просто потрібно користуватись кремами й масками залежно від свого типу. Іноді проблеми полягають у зовнішніх негативних впливах.

Суха шкіра – наслідок нестачі зволожувальних засобів та частого сну з декоративною косметикою на обличчі. Збої в роботі покровів виникають також через нанесення косметичних складів з іншим призначенням. Щоб уникнути проблеми, важливо також вести правильний спосіб життя. Потрібен регулярний та постійний сон, відмова від жирної, гострої їжі, шкідливих звичок.

У деяких випадках сухість є побічним ефектом, результатом приймання певних ліків, особливо антибіотиків. Постійні нервові перенапруження, стреси теж погано впливають на її стан. Коли людина має проблеми зі здоров’ям, гіалуронова кислота швидше виходить у великих кількостях, тому зрештою її стає недостатньо. Щоб уникнути такого дефекту, варто пити якомога більше води.

Яким має бути правильний догляд

Важливо не лише обирати засоби, які підходять саме для сухої шкіри. Потрібно пам’ятати про її особливості та те, чого вона потребує найбільше (насамперед – зволоження, яке має бути достатнім протягом усього року – як влітку, так і взимку). Варто купувати засоби, які не пересушують, усувають свербіж та лущення. Є декілька нюансів, які завжди мають пам’ятати власники сухої шкіри:

  • необхідно щодня знімати макіяж і здійснювати очищення. Найкраще використовувати для цієї мети молочко, тонік або олію без спирту. Вони не дають неприємного ефекту пересушення;
  • після ретельного очищення потрібно нанести денний або нічний крем. Інтенсивне зволоження забезпечить спеціальна сироватка;
  • хоча б раз на тиждень варто робити живильну маску для обличчя;
  • взимку до води для вмивання треба додавати трохи зволожувальної олії;
  • після душу не можна терти шкіру, а слід промокнути рушником, а потім нанести крем.

Важливо також пити якомога більше води. Варто відмовитися від гострої їжі та страв із приправами.

Автор:
Останні новини
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
27.11.2022, Неділя
26.11.2022, Субота
25.11.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward