Хатні рослини, які не потребують частого поливу: підбірка

event 20:00 Неділя 26 Березня 2023 Суспільство

Якщо у вас обмаль часу для догляду за хатніми рослинами, але ви хочете, щоб вони все ж доповнювали ваш інтер’єр та не виглядали занадто занедбано, є кілька варіантів рослин, які можна вирощувати без особливих зусиль.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Сансев’єра

Однією з таких рослин є сансев’єра. Вона відносно малопотребна в догляді, не вимагає багато води та може прожити довгий час без поливу. Ця рослина також здатна очищати повітря в приміщенні від шкідливих речовин.

Гіперикум

Іншою опцією є гіперикум. Він також не потребує частого поливу та здатен зберігати вологу у своєму листі. Гіперикум відомий своїми медичними властивостями, зокрема здатністю знижувати рівень шкідливих речовин у повітрі.

Заміокулькас (Доларове дерево) та каланхоє

Серед кімнатних рослин, які можуть довгий час прожити без води, є також заміокулькас та каланхоє. Заміокулькас не вимагає багато світла та поливу, а каланхое може рости в приміщеннях з недостатньою вологою.

Сукуленти

Нарешті, до списку можна додати сукуленти. Ці рослини мають здатність зберігати воду у своєму листі, тому не потребують частого поливу. Вони можуть рости в різних умовах та додадуть вашому інтер’єру приємну зелену нотку.

Висновки

Отже, якщо у вас не дуже багато часу на догляд за кімнатними рослинами, варто звернути увагу на сансевієру, гіперкум, замиокулькас, каланхое та суккуленти. Вони здатні прожити довгий час без поливу та вимагають мінімальних зусиль у догляді.

Читайте також: Які рослини не варто вирощувати поруч, щоб не зіпсувати урожай

Варто зазначити, що на ринку кімнатних рослин є багато видів, які не потребують частого поливу і догляду, вони ідеальні для людей з обмеженим часом. Такі рослини можуть бути чудовими доповненнями для будинку або офісу, дозволяючи створити затишок та покращити якість повітря.

Однак, перед придбанням кімнатної рослини, необхідно звернути увагу на її вимоги до освітлення та кліматичних умов, а також на наявність тварин вдома, які можуть мати алергію на певні рослини.

Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward