Кабмін розширив категорії громадян, які мають право на субсидію

event 14:32 Вівторок 16 Листопадаа 2021 ПОЛІТИКА
право на субсидію

Уряд змінив умови надання субсидії громадянам України. Хто тепер зможе їх отримати?

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Зміни запроваджено для мешканців населених пунктів, які внаслідок агресії Росії проти України залишилися без тепло- або газопостачання. Також це стосується тих, хто використовує побутові електроприлади для обігріву своїх житлових приміщень.

В опалювальний сезон, розмір субсидії буде обчислюватись з урахуванням соціальних нормативів споживання електричної енергії, які передбачені для електроопалення. Ці зміни призведуть до суттєвого збільшення субсидії.

Щоб отримати чи збільшити субсидію потрібно буде акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та підтвердження органу місцевого самоврядування про відсутність тепло- або газопостачання.

Читайте також: Українцям перерахують субсидії: хто не отримає допомоги

Право на отримання субсидій отримують наступні категорії громадян:

  • ті, хто має у власності саморобний транспортний засіб або мотоцикл вартістю менше чотирьох мінімальних заробітних плат, яким менше п’яти років;
  • ті, в кого відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці з догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря);
  • ті, хто придбав житло за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету

При визначенні права осіб на отримання житлової субсидії не враховуватимуться житлові приміщення, які розташовані у селищах міського типу, а також ті, на які оформлено заповіт.

Джерело

Останні новини
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward