Які речі в будинку крадуть позитивну енергію та щастя в сім’ї

event 11:32 Субота 01 Жовтня 2022 БЛОГ

Якщо раніше у вас було багато енергії, а останнім часом сил майже не залишається, це привід задуматися. Про це повідомляє Ukr.media.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Можливо, небажання займатися справами, вічна втома, смуток або навіть апатія з’явилися не через хворобу, наприклад, а від речей в будинку. Так, є такі предмети, які виживають господарів негативною енергетикою, виснажуючи їх. Якщо хочете завжди бути щасливим, то крім покупки речей, здатних наповнити будинок радістю, слід позбутися від тих, що вам шкодять.

Брудні вікна

За вченням феншуй вікна вважаються очима господарів житла.

Перше, на що варто звернути увагу, — вікна в квартирі або приватному будинку. Погодьтеся, жити радісно, бачачи тільки сірість за вікном, вийде насилу. За езотеричним повір’ям, брудні вікна можуть також красти позитивну енергію з дому, замінюючи негативом. А в практиці феншуй вікна вважають очима господарів житла. Якщо скла брудні, побачити дійсність ви не зможете, через що ризикуєте загубитися у власних думках.

Старі і забуті під ліжком речі

Багато з тих, хто живе в невеликих квартирах, пристосувалися використовувати місце під ліжком як комору. Однак речі, давно забуті там, можуть негативно впливати своєю енергетикою на сплячу людину. Щоб не знати бід, слід залишати навколо себе якомога більше повітря, коли лягаєте спати. Якщо щось під ліжком і зберігати, то не старі спогади, зламану техніку або рване ганчір’я, а легкі подушки і ковдри.

Небезпечні кімнатні рослини

Є квіти, які, немов вампіри, харчуються енергією господаря.

Виявляється, рослини, які люди з любов’ю вирощують в горщиках будинку, можуть таїти в собі несподівану небезпеку. Деякі квіти, як вампіри, харчуються енергією господаря, позбавляючи життєвих сил. Інші рослини вважаються мужегонами — такі не терплять присутності чоловіка в будинку, тому здатні зіпсувати відносини або навіть спровокувати їх розрив.

Розбитий посуд

Деякі настільки звикли економити на собі, що продовжують використовувати розбитий посуд. І даремно: це у всіх сенсах небезпечно для здоров’я. Крім ризику травмувати, битий посуд має властивість накопичувати негативну енергію. Розігріваючи їжу на тарілках зі сколами або тріщинами, ви даєте потокам нещастя прямий доступ не тільки до себе, але і до близьких. Шанси потрапити в неприємну ситуацію, захворіти або стати нещасними зростають в рази.

Пам’ятні речі з минулого

Важливо розуміти, які емоції ви відчуваєте, дивлячись на книгу, подаровану людиною, з якою перестали спілкуватися, або помічаючи килим, куплений колишньою дружиною. Якщо злість, смуток або навіть почуття провини — значить, ці предмети — вампіри. Вони продовжать харчуватися вашою енергією, виснажуючи і заганяючи в нудьгу. Сумно, але краще від таких штучок в будинку позбутися, щоб була можливість жити щасливо.

Безлад в шафі і на полицях

Наведіть на полицях порядок — слідом у ваше життя прийде умиротворення.

Зверніть увагу на полиці в шафі: чи все там акуратно? Виявляється, можна легко визначити рівень життя людини не тільки по її речах, але ще і за способом, як їх зберігають. Якщо на полицях бардак, у людини важкий час: вона відчуває себе перевантаженою та заплутаною. Тому без докорів сумління викидайте всі непотрібні речі, які не носите, але вперто тримайте вдома. Хто знає, раптом слідом за порядком на полицях у ваше життя прийде умиротворення?

Подарунки від колишніх коханих

Ті предмети, які асоціюються у вас з колишніми, але при цьому не викликають почуттів до людей, з якими ви розійшлися, тримати вдома теж не варто. Постійно провокуючи себе на негативні думки, будете лише псувати настрій і втрачати позитивний настрій і радість.

Останні новини
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
27.11.2022, Неділя
26.11.2022, Субота
25.11.2022, П’ятниця
24.11.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward