Які продукти потрібно їсти, щоб спалити жир на животі

event 17:57 Четвер 12 Січня 2023 Суспільство

Читайте в матеріалі, споживання яких продуктів покращує самопочуття та сприяє втраті жиру на животі. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Лишня вага в районі живота це не лише неестетично, адже ожиріння може серйозно нашкодити здоров’ю. Такий жир ще називають вісцеральним. Вісцеральний жир — це тип жиру, який накопичується в черевній порожнині та розташовується поруч із життєво важливими органами, включаючи печінку, шлунок та кишківник. 

Він може викликати різноманітні хронічні запалення в організмі, а потім, своєю чергою — атеросклероз, серцево-судинні захворювання та метаболічні порушення, включаючи втрату чутливості до інсуліну та діабет 2-го типу. Може підвищуватись кров’яний тиск, зростає загроза раку молочної залози та товстої кишки.

Експертка з харчування Мелісса Мітрі розповіла, які продукти  є найефективнішими у плані спалювання жиру на животі, повідомляє ТСН.

Яйця

Яйця вважаються одним із найякісніших джерел білка. Порівняно з вуглеводами та жирами білок не такий калорійний, а ще споживання яєць дозволяє довше не відчувати голоду.

Авокадо

Дослідження показують, як авокадо може позитивно впливати розподіл жиру на животі в жінок. Зокрема, розкриває переваги щоденного вживання авокадо. 

Гострий перець

Гострий перець містить сполуку під назвою капсаїцин, яка пригнічує апетит і може допомогти вашому тілу спалювати більше жиру. 

Ягоди

На думку Мітрі, такі ягоди, як полуниця, ожина та чорниця, можуть впливати на гени, що відповідають за спалювання та накопичення жиру в організмі.

Ягоди багаті на клітковину і містять мало калорій, що є виграшною комбінацією для схуднення, вони також багаті на антиоксиданти, які називаються антоціанами.

Автор:
Останні новини
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward