Астрологи розповіли, про що мріє загадковий чоловік-Риби

event 14:36 П’ятниця 19 Листопадаа 2021 БЛОГ

Таємничий і загадковий водяний чоловік-Риби не може вголос озвучити свої бажання: чи соромиться, чи боїться, що його не зрозуміють. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Але зірки з’ясували, про що мріє вихованець Нептуна. 

Мрія 1. Комфорт 

Якщо меблі, то вищої якості, якщо одяг, то найзручніший і найкрасивіший, якщо жінка…ну, звичайно ж, королева. І жодного бардаку — ні в домі, ні у стосунках. Простіше кажучи, все має бути ідеальним, ну, тобто так, як наказав підопічний Нептуна.

Мрія 2. Життя без проблем 

Чоловік-Риби ненавидить вирішувати проблеми та приймати рішення. Він хотів би витати у хмарах і з мрійливим виглядом перераховувати ворон. Зіткнувшись з перешкодами, цей водний знак губиться і нервує. 

Мрія 3. Вічна любов 

Риби вірять у справжнє кохання та мріють знайти ту єдину. Їм потрібно, щоб серце завмирало побачивши кохану, та щоб у тремтіння кидало від її погляду. Щоб завжди був романтичний настрій та хороший секс.  

Мрія 4. Тиша і мир у всьому світі 

Наївна дитяча мрія, але хлопчина-риба не здається. Він хоче жити в суспільстві, де немає сварок, скандалів та галасливих з’ясувань стосунків. Він мріє про мир — життя без воєн і конфліктів. Можете назвати чоловіка водної стихії фантазером – він махне хвостиком і відпливе у свій затишний і ідеальний Всесвіт.

Хлопець-Риби, дізнавшись про те, що його мрії перестали бути секретом, одразу почне бити себе плавцями в груди і кричати, що це неправда. Але зірки втішать водного романтика, адже все перераховане не стосується слабкостей. Навпаки, це відрізняє вихованця Нептуна від чоловіків інших знаків і возвеличує над іншими.

Читайте також: Гороскоп на 20 листопада: що чекає на Діву, Терези та інші знаки зодіаку

Останні новини
08.12.2021, Середа
07.12.2021, Вівторок
06.12.2021, Понеділок
05.12.2021, Неділя
04.12.2021, Субота
03.12.2021, П’ятниця
02.12.2021, Четвер
01.12.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward