Астролог розповів, кому зі знаків варто бути обережними в травні

event 15:16 П’ятниця 22 Квітня 2022 Суспільство

У низці непростих днів весни 2022 року, травень може підкинути ще більше неприємностей трьом представникам зодіакального кола. 

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Розташування планет буде створить несприятливі тенденції як у професійній сфері, так і в особистому житті.

Гороскоп на травень 2022 розповість, кому зі знаків можна розраховувати на щедрі подарунки долі, а кому доведеться докласти всіх зусиль, щоб пробити собі місце під сонцем.

Астрологи назвали три знаки зодіаку, для яких останній місяць весни може обернутися великими проблемами.

Близнюки

Будь-яке необережне слово може накликати на голову Близнюків великі неприємності в травні. Дрібна сварка може перерости в серйозний конфлікт як у відносинах з родичами, так і на роботі. Це може бути чревате розривом відносин з партнером. Слід бути особливо пильними і уникати гострих тем в період з 12 по 19 травня, з’єднання Марса і Нептуна в Рибах – найбільш “вибухонебезпечний” час. У професійній діяльності слід бути обережними, приймаючи важливі рішення до 14 травня. Навіть невелика помилка може стати причиною звільнення.

Стрілець

Витівки Марса і Нептуна можуть позначитися на настрої Стрільців, несприятливе розташування планет може спровокувати депресію, яку можуть посилити проблеми на роботі. До 24 травня підвищується ймовірність розбіжностей і конфліктів з начальством. Не виключені проблеми і фінансового плану, втрати і збитки. У цей період Стрільцям як ніколи потрібна підтримка рідних і близьких людей.

Риби

У травні представникам знака стихії води також доведеться відбиватися від проблем. Ви можете відчути, як опускаються руки, проте ні в якому разі не варто втрачати самовладання. Намагайтеся уникати конфліктів в парі до 25 травня, будь-яка сварка в цей час може привести до розставання. Також варто відкласти прийняття важливих рішень на кінець місяця. У відносинах можна взяти паузу і переосмислити ситуацію. Потрібно пам’ятати, що після чорної смуги настає біла.

Джерело

Останні новини
28.05.2022, Субота
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward