5 ознак свіжої риби

event 17:10 Вівторок 30 Листопадаа 2021 Суспільство

Риба – це один з найкорисніших продуктів, що обов’язково повинен бути в раціоні кожної людини. Фахівці радять і дітям, і дорослим регулярно споживати рибу, адже вона насичує організм безліччю корисних речовин, серед яких вітаміни, мінерали, легкозасвоювані білки, незамінні поліненасичені жирні кислоти й не тільки. Але щоб дари морів приносили виключно користь, споживати їх краще свіжими. Сьогодні купити рибу можна будь-де: в супермаркеті, спеціалізованих магазинах або на ринку. Але як дізнатися свіжа риба чи ні, можна її купувати або краще не витрачати кошти на сумнівний продукт? Ми підготували розгорнуті відповіді на ці питання, вони допоможуть визначити свіжість морських продуктів та отримати не лише користь, але й насолоду від улюблених рибних страв.

5 ознак свіжої риби, про які кожен повинен знати

Як вже раніше зазначалося, до вибору риби варто підходити дуже відповідально, адже зіпсований продукт може стати причиною серйозного отруєння. Безумовно, ідеальним рішенням буде купівля ще живої риби. З огляду на поведінку буде і так зрозуміло, що підводний мешканець придатний до їжі.

Але якщо такої можливості немає, в магазині можна теж вибрати охолоджену тушку відповідної якості. Саме для такого випадку ми підготували п’ять способів, як визначити свіжість риби.

  1. Колір зябер. Недарма в народі кажуть, що риба починає псуватися з голови. Перевірити придатність риби до споживання допоможуть її зябра. Їх колір повинен бути червоним або яскраво-червоним. З плином часу зябра темнішають, вони можуть ставати коричневими або блідими, у них з’являється неприємний запах. Варто зазначити, що зябра псуються дуже швидко, причиною цього є їхні функціональні особливості. Вони є органами дихання риб та проганяють через себе велику кількість води, в якій живуть різноманітні мікроорганізми. Останні й стають причиною швидкого псування рибної голови після вилову;
  2. Колір очей. Вони мають бути опуклими та прозорими, мати свій початковий колір;
  3. Стан луски. Луска повинна щільно прилягати до тушки, бути твердою та блискучою. На поверхні тушки не має бути ніяких плям та пошкоджень;
  4. Пружність м’яса. Свіжа риба має пружне м’ясо, яке після натискання пальцем швидко повертає свою початкову форму. Воно не повинно бути м’яким та сухим;
  5. Запах. Підводні мешканці мають характерний йодистий запах, притаманний лише їм. Зіпсовану тушку ви зможете визначити дуже швидко, тому цей показник свіжості одразу дасть про себе знати, коли ви тільки-но наблизитися до риби.
61a4dd9e24e0c.jpg

Де замовити гарантовано свіжу рибу?

Плануєте влаштувати святкову вечерю або просто насолодитися улюбленими рибними стравами? Тоді вам неодмінно потрібна тільки свіжа риба, а купити її можна на сайті інтернет-магазину Seadora. Ми за усвідомлене споживання, тому займаємося лише fresh catch уловом. Доставимо рівно стільки риби та морепродуктів, скільки вам потрібно. Ми не заморожуємо представників морської фауни, а транспортуємо їх в охолодженому вигляді, щоби зберегти всю користь та свіжість продуктів.

А замовити рибу вже зараз можна за цим посиланням https://seadora.com.ua/catalog/ryba. Великий вибір, доступна ціна та швидка доставка риби та морепродуктів зі всього світу до вашого столу стануть додатковою перевагою покупки!

Останні новини
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
11.01.2022, Вівторок
10.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward