17 доступних гаджетів, які замінять дизельні генератори електроенергії

event 20:02 Вівторок 22 Листопадаа 2022 Суспільство
henerator

Дизельні та бензинові генератори – можуть забезпечити світлом ціле господарство. Однак їхня ціна стартує від 10 тисяч гривень. Сума чимала. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

Водночас багато кому з нас достатньо було б просто зарядити телефон чи мати світло від лампочки. У багатьох випадках для цього вистачить альтернативного джерела енергії, яке й коштуватиме значно дешевше. 

Ми оглянули товари, які можна знайти в Інтернеті – це гаджети, що заряджаються від сонця чи механіки. Такого багато. І насамперед ми розповімо про міні-електростанції, а в другій частині матеріалу – про різні види ліхтариків, які забезпечать вас світлом, зарядившись удень. 

Сонячні панелі 

Найдешевші обійдуться від 800 до 2000 грн. 

До прикладу така модель під назвою Yamei 5V 5W зможе зарядити ваш кнопковий телефон чи ліхтарик.

Нехай вас не вводить в оману фото з телефоном – мобільний від неї заряджати дуже довго. Якщо взагалі можливо. Однак для підтримки зв’язку чи світла – підходить. 

Чи така – Solar board 10W USB. Теж для камер відеонагляду, пристроїв освітлення чи кнопкового мобільного телефона. 

Середня ціна 3,5 – 5,5 тисяч гривень. 

Це великі портативні сонячні панелі. На кшталт цієї – Elecaenta 30w за майже 5,5 тисяч гривень. 

Вона вже дозволить вам зарядити вам смартфон, хоч і дещо повільніше, ніж від мережі. Також підтримує роботу таких пристроїв, як ноутбуки чи планшети. 

Її дешевша родичка за 3,8 тисяч грн описує себе уже в назві – FEELLE 26800mAh SOLAR POWER BANK

Обіцяє “золоті гори” – і швидку зарядку для смартфонів, і Повербанк на понад 25000мАг. 

До окремої категорії варто віднести Павербанки на сонячних батареях. Вони коштують від 900 до кількох тисяч гривень. Цей має величезну ємність 36000мАг. 

DJROLL Solar Power Bank 36000mAh 

Ціна: 2950 грн

Виробник пояснює, що на повну зарядку такого пристрою від сонця піде 100 годин. Тобто 360 мАг. Відповідно, можна порахувати, що смартфон від такої батареї буде заряджатися 10 і більше годин.  

Динамомашини

Цікава альтернатива сонячним батареям. Заряджається від руху. 

Найдешевші починаються від кількасот гривень. Ось до прикладу:   

Просто безіменна механічна зарядка та Павербанк!!!! 

500 грн 

Не викликає довіри, у відгуках пишуть, що не завжди приходить цілою. На усіх Інтернет-маркетах у неї один і той самий опис. 

Однак смартфон нею ви навряд чи зарядите. 600 мА дасть струму для ліхтарика чи кнопкового телефону. Що теж непогано в екстремальних умовах. 

Утім для вашого “Сяомі” доведеться годинами працювати рученькою. 

Старший брат цього творіння виглядає надійніше. Це цілий тип динамомашин в районі 2-4 тисяч гривень. Від них вже реально заряджати техніку. 

Ручний генератор електрики 

Китайський витвір за 3000 гривень 

За описом важко оцінити його швидкість заряджання. Утім швидше за все смартфон чи ноутбук ним зарядити реально, хоч і доведеться попітніти з годину. 

Експерименти показують, що заряджає смартфон на 5000 мАг за 2 години, якщо крутити ручку зі швидкістю 1 об/сек.

Генератор Еton від Червоного хреста

Польський спеціалізований гаджет на американський ринок.

Продається на ОЛХ за 3500 – 4500 грн. Це пристрій для екстрених ситуацій, у якому є радіо (яке, кажуть, не ловить місцеві хвилі), є ліхтарик, є акумулятор для зарядки на 2600 мАг – це небагато для смартфона, але на пів зарядки вистачить. 

Заряджається від мережі, сонячної панелі чи ручки. Одна хвилина обертання ручки зі швидкістю 2об/сек дає 15-20 хвилин роботи радіо. Тобто для заповнення батареї крутити доведеться довго.

Ручний генератор за 4500 – 5500 грн 

Схоже на власноручний винахід продавця. У заявлених зарактеристиках – струм 220V за умови обертання ручки 40-60 разів на хвилину. Тобто крутячи цю штуку, матимете робочу розетку вдома. 

Беріть на свій страх і ризик. 

Ліхтарики та лампи

Типів таких гаджетів безліч. Ліхтарик часто буває вбудований навіть у Повербанк. Але ми зупинимося на класичних засобах освітлення. Вони зекономлять вам батарейки у звичайному ліхтарі. Про них можна написати окрему статтю, але ми тут ми пройдемося по них стисло: 

Ми поділимо їх на слабкі, середні та потужні пристрої 

Слабкі 

В районі 200 -400 гривень. 

Це неназвана бюджетна модель ліхтарика на ОЛХ, яка дуже нагадує китайську іграшку, однак для альтернативного джерела світла її можливостей вистачить.

Заряджатися може від мережі, або від світла. 

Ще одним бюджетним джерелом є лампочка на сонячній батареї. Пристрій коштує 300-400 грн. Заряджається цілий день, світить потім до 7-10 годин і досить яскраво.

Відгуки позитивні.

Ліхтарики з динамомашиною та сонячною батареєю.

Це чудовий варіант гаджета, який зекономить вам батарейки. Перша модель коштує від 250 грн на ОЛХ. 

У ліхтарику є ручка динамомашини. Якщо ви будете крутити її 1 хвилину, роблячи 2 оберти на секунду, світла вистачить на 7 хвилин. 3-4 години під сонцем дадуть світла на 40 хвилин. Освітлення виконують 3 діоди. 

Низьку ціну виправдовує невеликий розмір.

Ще одна модель ліхтаря коштує від 350 гривень. Вона вже має більші розміри. Параметри роботи схожі, що правда від динамомашини працює вже не 7, а 10 хвилин. 

За описами продавця, гаджет можна використовувати у дощ та за температури до -60 градусів, завдяки специфічному сплаву акумулятора. 

Схожий гаджет із функцією Павербанку продають за 700 грн. З опису бачимо, що ємність акумулятора – всього 600 mAh, що підходить лише для кнопкових телефонів, аби підтримувати зв’язок. 

В цьому ж ціновому діапазоні багато різних ліхтариків. 

Середньопотужні моделі

500 – 800 грн

Цей клас гаджетів починається з кемпінгових ліхтарів. Коли в такий гаджет намагаються “впихнути” функцію Павербанку, то варто розуміти, що від нього зарядиться хіба що кнопковий телефон. Однак і цього цілком досить, аби мати світло та зв’язок. 

Кемпінгова лампа

Ця модель коштує від 550 до 630 грн. Має акумулятор 1200 мАг, що й цілком достатньо для зарядки “кнопкового”.

Повна робота – вказано, що 7 годин. 

Працює ліхтарик 60 хвилин після 30-хвилинного перебування під прямими сонячними променями. Відповідно 3-4 години яскравого сонця й заряджають ліхтарика. 

Також працює від мережі чи трьох батарейок АА. 

Щось схоже пропонують інші виробники за подібну ціну. 

Кемпінговий ліхтар 

Так, у цьому діапазоні починаються потужніші ліхтарики та серйозніша техніка. 

Від 600-700 грн пропонують вже “цілі прожектори”, які можна зарядити від сонця, ну і звісно ж від розетки. Зрозуміло, що таку лампу на сонці потрібно тримати увесь день, аби пропрацювала годину чи більше. 

Цей виробник пропонує кілка режимів світіння, зокрема й мінімальний за допомогою бокової лампи для читання книжок тощо. Словом зручно. Однак за якість не ручаємося. 

Приблизно те ж саме може запропонувати й цей ліхтар. Однак тут вказаний режим роботи від 4 годин, що значно більше, ніж у попередника. Й за меншу ціну. 

Кемпінгові лампи можуть дати як слабеньке світіння (аби щось бачити), так і потужний промінь для орієнтування в лісі. Вдома теж не буде зайвим. 

Потужні 

Тут усілякі девайси із додатковими можливостями. Вартість від понад 1-2 тисяч грн і більше. 

Ось продавець пропонує цілу станцію за майже 3 тисячі гривень: ліхтар із окремою сонячною панеллю, а в ньому і радіо (хороша річ у такі часи), і МП-3 плеєр із слотом для карти пам’яті, а також є функція Павербанку. 

Місткість акумулятора – 8000 мАг, що достатньо для зарядки смартфона. Виробник вказує, що заряджається така цяцька 3-4 години. Але це, вочевидь, від мережі. На сонці її варто буде потримати цілий день. 

Трохи іншу модель за 3200 гривень можна купити на тут. 

Об’єм батареї – 9000мАг, що відповідає об’єму Павербанка для смартфонів. Продавець заявляє, що заряджатиметься від сонця він 10 годин, а працюватиме 18 год. 

Також існують вуличні ліхтарі. Такий ліхтар за 2к грн пропрацює 12 годин, якщо добре зарядиться від сонця протягом дня. 

Зранку виставите на вулицю. Ввечері занесете до хати.

Примітка: матеріал є лише оглядом товарів, покликаний ознайомити читача із доступними типами енергозберігаючих пристроїв та альтернативних джерел енергії. Він не є повноцінним експертним дослідженням технічних характеристик, тому гарантувати якість цих товарів ми не можемо. 

Також зазначимо, що в мережі активізувалися шахраї, які наживаються на людях, котрі хочуть купити генератора. 

Останні новини
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
27.11.2022, Неділя
26.11.2022, Субота
25.11.2022, П’ятниця
24.11.2022, Четвер
23.11.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward