Учасник “Холостячки-2” здійснив камінгаут та розповів про заручини з партнером

event 09:44 Четвер 18 Серпня 2022 Суспільство

Учасник “Холостячки-2” Андрій Хветкевич шокував прихильників.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Плавець та фрідайвер Андрій Хветкевич здійснив камінгаут, повідомляє ТСН.

Як зізнався учасник шоу у своєму Instagram, він сам не розумів, що має нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Та протягом останнього року Андрій багато чого обдумав і зрозумів, що гей.

Коментар: “Тривалий час я керувався стереотипами і не був чесним перед собою. Протягом останнього року я багато думав і розмірковував над собою, і нарешті я готовий поділитися з усіма вами своєю правдою. Я знаю, що ви мене любите, і я сподіваюся, що ви мене підтримуєте. Я знаю, що у вас можуть бути запитання (бо у мене точно були). У будь-якому випадку, я такий, який є, і я вчуся приймати і любити себе”, – поділився Хветкевич.

Ба більше, Андрій зізнався, що вже зустрів своє кохання. Його обранцем став красень з Колумбії, з яким Хветкевич вже заручився.

Коментар: “Нещодавно він сказав “так” і сьогодні ми їдемо у невелику відпустку до Європи, щоб відсвяткувати наше заручення та його день народження”, – поділився Андрій.

Зазначимо, закоханих вже встигли привітати Злата Огнєвіч, Григорій Решетнік та Міка Ньютон. Вони побажали їм шаленого кохання.

Останні новини
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward