Мішина здивувала фанатів неочікуваною заявою про стосунки з Еллертом

event 11:25 П’ятниця 29 Жовтня 2021 Шоу-бізнес

Перша українська “Холостячка” Ксенія Мішина зізналася, що нині вони не разом з Еллертом.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

За перебігом стосунків акторки Ксенії Мішиної та сценариста студії “Квартал 95” Олександра Еллерта стежить вся Україна.

В той час коли щасливий Олександр запевняє, що у них з Ксенією все гаразд, артистка має іншу думку з цього приводу. Так, зірка серіалу “Кріпосна” поспілкувалася з фанами у сторіс свого Instagram і відповіла, чи разом вона з Еллертом.

Коментар: “Багато запитань на одну й ту саму тему. Відповідаю всім. У нас нема стосунків і ми не разом”, – коротко сказала Мішина.

Також вона додала, що ніколи не пробачить чоловіку зраду, аб’юз – психологічний та фізичний: “Ну і дуже важко існувати в маніпулятивних стосунках і в інфантильних”,  – додала артистка.

Що саме з цього змусило її розірвати стосунки з Еллертом – вона не пояснила.

Також Ксенія відповіла, якою має бути ідеальна родина: “Ідеальна родина, це, перш за все, коли дві людини прагнуть разом створити ідеальну родину і які разом бачать у цьому цінність”.

Зазначимо, що лише декілька тижнів тому Олександр Еллерт показав, як втілив мрію Ксенії Мішиної. Сценарист підготував акторці подарунок і зі свічок на землі зробив напис “Кохаю тебе Ксю”. Презент Еллерт продемонстрував акторці з висоти пташиного польоту – піднявшись з нею на гвинтокрилі над Києвом. Тоді ж Олександр підтвердив примирення з артисткою і додав, що вони разом вирішили, що спільних сторіс у них буде дуже мало.

Читайте також: Jerry Heil відверто зізналася, якої вона сексуальної орієнтації

Джерело

Автор:
Останні новини
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
12.06.2024, Середа
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
08.06.2024, Субота
Читати більше новинarrow_forward