Сьогодні, 28 жовтня, Кабмін ухвалив постанову про створення "Школи супергероїв" в Україні. Це спеціальна освітня модель для дітей, які тривалий час перебувають у лікарнях.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Деталі: Про це у своєму telegram-каналі повідомив нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук. За його словами така ініціатива є дуже важливою, адже чимало дітей не мають змоги повноцінно відвідувати школу через проблеми зі здоров'ям.
Ця навчальна модель допоможе дітям, які постійно перебувають на лікарняному, здобувати освіту на високому рівні.
Коментар: "В Україні створено "Школу супергероїв", яка функціонуватиме у лікарнях для хворих дітей. З дітьми працюватимуть вчителі, щоб не переривати освітній процес. В тому числі для хворих на Covid-19. Рішення про створення школи вступає в дію з 1 січня", - повідомляє політик.
Читайте також: На Рівненщині буде трансформовано санаторні школи – нардеп Соломчук
Школа супергероїв буде впроваджена для забезпечення освітніх послуг дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні або яким надається реабілітаційна допомога в лікарнях.
Мова йде про дітей, у яких є онкологічні захворювання, СНІД, які вимагають постійного гемодіалізу, чекають на операції, знаходяться в опікових центрах і психіатричних лікарнях.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
