“Холостяк” Михайло Заливако розповів, що він думає про шлюб Анни з Андрієм Богданом

event 10:47 П’ятниця 11 Червня 2021 Шоу-бізнес

Головний герой “Холостяка-11” Михайло Заливако та його обраниця Анна Богдан дали відверте інтерв’ю, де холостяк розповів, що він думає про шлюб дівчини з Андрієм Богданом. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Чоловік зазначив, шлюб Анни з політиком – це її минуле, яке ніяк не стосується теперішнього. Він впевнений у своїй коханій, тому не звертає увагу на постійні спогади про її колишнього чоловіка.

У фіналі 11 сезону реаліті-шоу “Холостяк” Михайло Заливако обрав ексдружину політика Андрія Богдана. У новому інтерв’ю харківський бізнесмен розповів, як ставиться до того, що у мережі постійно згадують про шлюб його обраниці з ексочільником Офісу Президента. 

Михайло Заливако про Андрія Богдана

Михайло зазначив, те, що про Анну постійно говорять, як про ексдружину Андрія Богдана – це реалії життя. Є ярлик, який тримається протягом певного часу. 

Під час знайомства Михайла з батьками Анни в будинку її матері були фото з весілля Анни та Андрія. Заливако поділився, що там були світлини з мамою, братом, тому він не бачить в цьому нічого погано.

Коментар: “Я не ревнива людина. Мене всі питають: “А як ти реагуєш?”. Та ніяк я на це не реагую. Це було в минулому. Я впевнений у своїй партнерці”, – наголосив Михайло.

Чоловік додав, якщо на початку стосунків думати про їх провал, то до цього пара і дійде: “Наша свідомість ділиться на 2 частини: одна думає, інша – доводить. Так само і в стосунках. Якщо спочатку виникає якась погана думка, то з часом вона лише розвиватиметься. Взагалі не розумію, для чого про таке думати”.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: “Холостяк” Михайло Заливако зі своєю обраницею вирушили у романтичну відпустку після проєкту (фото)

Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward