Під час відзначення Дня Незалежності та Дня міста буде обмежений рух транспорту у центральній частині міста.
Про це повідомив в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян.
Так, 24 серпня 2024 року під час урочистої ходи з 09.00 год. до 11.30 год. Буде перекритий рух автотранспорту, електротранспорту вулицею Соборною від Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу до перехрестя з вул. Симона Петлюри.
Читайте також: На Рівненщину прибула найбільша кількість ВПО з початку евакуації залізницею
А 25 серпня рух автотранспорту, електротранспорту буде перекритий:
- під час проведення легкоатлетичного забігу у вишиванках «RIVNE PATRIOTIC RUN 2024» з 07.30 год. до 09.45 год. за маршрутом: Театральна площа – вулиця Соборна – вулиця Міцкевича – проспект Миру – вулиця імені Тараса Давидюка – вулиця Сагайдачного – вулиця Ніколауса Арндта – Театральна площа
- з 10.00 год. до 12.00 год. вулицею Соборною від центрального перехрестя (початок вулиць Міцкевича та В’ячеслава Чорновола) до майдану Музики (зал камерної та органної музики).

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
