13-й евакуаційний поїзд з Донеччини прибув на Рівненщину.
Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.
Цього разу зустріли 257 людей. Це найбільша кількість з початку евакуації залізницею до нас в область. З них - 45 дітей та 3 особи з інвалідністю.
Читайте також: На Рівненщині вісьмох чоловіків ув’язнили на 7,5 років за напад на бурштинокопачів
"По прибуттю люди отримали першу допомогу. Розмістили їх у 7 громадах Рівненського району", - прокоментував Олександр Коваль.
Загалом з початку року евакуаційними поїздами на Рівненщину прибуло 910 жителів Донеччини.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
