“Те, що відбувається на будівництві музшколи №1 у Рівному – злочинно та безвідповідально” — Шакирзян

event 17:42 Понеділок 10 Січня 2022 РІВНЕ

Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян сьогодні відвідав приміщення Рівненської дитячої музичної школи №1 імені М.В.Лисенка. Безвідповідальність, халатність, байдужість та небажання якісно виконувати свої обов’язки – це те, що він побачив на будівництві.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це він написав у себе на сторінці в мережі Фейсбук.

Коментар: Напередодні зими підрядник зняв з приміщення покрівлю й тепер дощ, сніг та волога потрапляє прямо в середину будівлі й, як наслідок, призводить до руйнації. Як будівельник – я шокований побаченим. Те, що зараз відбувається з приміщенням музичної школи, прямо у центрі нашого міста, на мою думку – злочинно й безвідповідально.

Я дякую тим небайдужим рівнянам, які б’ють на сполох й абсолютно погоджуюсь з тим, що жоден добрий господар не зняв би покрівлю зі свого будинку, не потурбувавшись про те, аби якнайшвидше її відновити чи відремонтувати. Як депутат, як секретар Рівнеради, як виконувач обов’язки міського голови – вважаю правильним негайно чітко встановити особи тих, чия діяльність / чи бездіяльність, призвела до цієї кричущої ситуації.

На початку реконструкції було багато охочий долучитися й, відповідно, отримати політичні дивіденди від цієї важливої справи. Адже приміщення музичної школи давно потребувало ремонту, але схоже на те, що сьогодні це вже нікому не цікаво. Принаймні до того моменту, поки не перерізатиметься святкова стрічка…

Так от, шановні друзі, ми всі маємо нести відповідальність за те, що відбувається в місті, за те, що відбувається з нашими комунальними об’єктами, школами, садками, поліклініками. І ця відповідальність стосується всіх посадовців та всіх депутатів, незалежно від політичної приналежності. Сьогодні я підпишу доручення з’ясувати всі обставини того, як і ким було допущено провал у реконструкції будівлі та доповісти про результати публічно – на сесії міської ради перед депутатами та громадськістю”, – зазначив Секретар Рівнеради.

Нагадаємо, нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук ініціював проведення у Рівному ТСК через переселення дітей на навчання у неналежне приміщення. Він звернувся до міського голови Рівного Олександра Третяка із вимогою пояснити такі дії з боку місцевої влади. Проте мер міста не з’явився на сесії і відповідати довелося його заступниці Марині Кузьмічовій.

Наразі 513 учнів музичної школи навчається в приміщені, яке може нести загрозу безпеці дітей, на вул. Відінській 39. Незадовго до засідання нардеп Соломчук відвідав цю будівлю та повідомив, що там немає пожежної безпеки і потрібного температурного режиму для навчання.

Останні новини
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward