Нардеп Соломчук нагородив керівників спецзакладів Рівненщини з нагоди Дня працівника освіти (ФОТО)

event 19:44 Четвер 30 Вересня 2021 РІВНЕ

Народний депутат Дмитро Соломчук завітав до спецзакладів Рівненщини, щоб привітати викладачів із прийдешнім святом Дня працівника освіти.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Окрім подарунків політик нагородив директорів закладів грамотами та почесними відзнаками Верховної Ради України. Нагороди отримали:

  • Амельянович Олена В’ячеславівна, директорка Клеванської санаторної школи I-III ступенів, нагороджена грамотою Верховної ради України;
  • Завадська Марія Ярославівна, директорка Клеванської спеціальної школи №2, нагороджена грамотою Верховної Ради України;
  • Шагай Надія Іванівна, директорка Клеванського інклюзивного ресурсного центру, нагороджена почесною грамотою Верховної Ради України.

За словами депутата спеціальні заклади допомагають дітям з особливими освітніми потребами розвиватися та комунікувати у сучасному світі. Викладачі цих шкіл кожного дня виконують неоціненну роботу. Кожен з них є унікальним спеціалістом своєї сфери і повинен бути нагородженим.

Коментар: “Сьогодні напередодні Дня вчителя відвідав спеціалізовані школи на Рівненщині. Здавалося б, ще зовсім нещодавно разом із Тимчасовою слідчою комісією ми були тут і боролися за продовження їх роботи. Клеванська спеціальна школа №2, Клеванська санаторна школа, Клеванський інклюзивно-ресурсний центр зустріли дуже тепло.

Там працюють дійсно великі фахівці, які щодня трудяться заради дітей. Ми приїхали не з пустими руками і нагородили їх відзнаками Верховної Ради України. Це нагорода за роки праці з дітками, їх підготовку до дорослого життя”, – прокоментував нардеп.

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві вирішили скасувати Постанову №586, згідно з якою рішення про зарахування дитини на цілодобове перебування до закладів, буде приймати орган опіки та піклування, а не сам навчальний заклад на прохання рідні дитини.

Члени ТСК, яка розслідує порушення прав сиріт та дітей з інвалідністю

Дмитро Соломчук наголосив, що така реформа з реорганізації спецзакладів для дітей з особливими освітніми потребами є недоцільною. Саме для цього ТСК, яка розслідує порушення прав сиріт та дітей з інвалідністю, працює над тим, щоб школи впроваджували сучасні освітні програми та отримували необхідне обладнання. 

Читайте також: На Рівненщині відбудеться засідання ТСК, яка розслідує порушення прав сиріт та дітей з інвалідністю

Останні новини
25.10.2021, Понеділок
24.10.2021, Неділя
23.10.2021, Субота
22.10.2021, П’ятниця
21.10.2021, Четвер
20.10.2021, Середа
19.10.2021, Вівторок
18.10.2021, Понеділок
17.10.2021, Неділя
16.10.2021, Субота
Читати більше новинarrow_forward