На Рівненщині відбудеться засідання ТСК, яка розслідує порушення прав сиріт та дітей з інвалідністю

event 15:24 П’ятниця 21 Травня 2021 РІВНЕ

24-25 травня у Рівненській та Волинській областях відбудеться виїзне засідання ТСК з питань розслідування випадків порушення прав дитини. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Метою цього заходу є обговорення проблемних питань у спецзакладах для дітей на основі отриманих скарг та за результатами відвідування закладів освіти і соціального захисту регіонів.

Ініціатором засідання став нардеп від Рівненщини та член ТСК Дмитро Соломчук.

Таким чином, члени комісії відвідають спецзаклади в Олександрії, Клевані та Липлянах. Зокрема, “Клеванську санаторну школу I-III ступенів” Рівненської обласної ради, “Клеванську спеціальну школу №2 І-ІІ ступенів” РОР та Липлянську спеціальну ЗОШ – інтернат. 

Нагадаємо, що Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини.

Головним завданням ТСК є з’ясування реальних випадків порушення прав дітей та їх батьків при реформуванні системи закладів інституційного догляду та виховання

В тому числі під час децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реалізації права дитини на вибір навчального закладу. Зокрема, під час відмови батькам у направленні дітей на навчання до спеціалізованих закладів освіти.

Джерело: пресслужба ВРУ

Читайте також: У Рівному понад 70 дітей змагалися у художньому конкурсі “З вірою в майбутнє”

Останні новини
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward