На Рівненщині подружжя допомогло 19 ухилянтам втекти за кордон
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/02/uhulyant-800x445.jpg?x37420)
«Схему» ухилення від призову налагодило подружжя — жителі Рівненського району. Під виглядом водіїв-перевізників державний кордон у період жовтня 2023 по січень 2024 року незаконно перетнули 19 військовозобов’язаних чоловіків.
Про це повідомили у пресслужбі поліція Рівненщини.
За даними слідства організаторкою «бізнесу» є 39-річна жителька Рівненського району, яка спільно з чоловіком-підприємцем оформляла документи для військовозобов’язаних чоловіків з метою їх внесення до інформаційної системи «Шлях». Ті ж під виглядом водіїв вантажних перевезень безперешкодно перетинали державний кордон України. Ціна послуг становила від 800 до 1300 євро
Читайте також: У Рівному затримали чоловіка, який зґвалтував неповнолітню дівчину
До діяльності залучили 40-річного жителя Рівненського району та 31-річну мешканку Волині, які «переганяли» буси назад в Україну. Саме під час одного із таких рейсів на пункті пропуску їх і затримали силовики.
Під час обшуків за адресами проживання зловмисників, у гаражному приміщенні та в автомобілях, слідчі вилучили 350 тисяч гривень у різній валюті. Також було вилучено банківські картки, засоби мобільного зв’язку, флеш-носії, комп’ютерну техніку, 4 транспортні засоби Volkswagen Crafter, а також документацію (трудові договори та чорнові записи).
Читайте також: На Рівненщині внаслідок наїзду буса загинула пішохідка
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/02/vtecha-1.jpg?x37420)
Усім фігурантам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Суд обрав зловмисникам запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту. Відповідно до санкції статті, їм загрожує від 7 до 9 років за ґратами.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/12/pogoda5-7-392x272.jpg?x37420)
Синоптик Діденко прогнозує зміну погоди в Україні: на що чекати
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/03/rivne-1-392x272.jpg?x37420)
Місто Рівне тричі у своїй історії ставало Столицею — хронологія
![voin](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/06/voin-6-392x272.jpg?x37420)