Блокнот із логотипом — дієвий спосіб підвищити впізнаваність бренда

event 17:09 П’ятниця 16 Лютого 2024 Суспільство

Поліграфічна продукція з нанесеним логотипом компанії завжди привертає увагу та слугує двигуном реклами. Популярним та корисним, зважаючи на багатофункціональність, є блокнот. Його як сувенір часто дарують на тренінгах, семінарах, конференціях. Таким чином лідери ринку бажають підвищити рівень лояльності до своєї компанії або ж залучити нових клієнтів.

Найпопулярніші варіанти блокнотів

Фірмові записники не тільки роздають партнерам та клієнтам. Також блокноти з логотипом стають бажаними презентами для співробітників компанії. Найпопулярніші варіанти є такими:

  • на пружині;
  • прошиті;
  • проклеєні.

Головними перевагами блокнотів на пружині є зручність у використанні та практичність. Сторінки на спіралі легко перекидаються. З таким блокнотом завжди є змога відірвати будь-яку сторінку, і це не вплине на загальний вигляд записника. Така модель є бюджетним варіантом, що теж впливає на популярність.

Прошиті блокноти вважаються найміцнішими за способом скріплення сторінок. Такі різновиди зазвичай використовують для записів важливої інформації.

Ще  однією новинкою на ринку блокнотів, що завойовує популярність, є крафтові записники. Вони мають естетичний вигляд та конкурентну ціну, а також виготовляються з екологічно чистого переробленого матеріалу. Їх дедалі частіше використовують як бізнес-сувенір.

Важливість блокнотів із логотипом

Жодна людина не здатна все запам’ятати. Але коли поряд є блокнот, зберігати необхідну інформацію значно легше. Красивий нотатник із логотипом — це не тільки потрібна річ у повсякденному житті, а й хороший маркетинговий хід. У такий спосіб можна легко підвищити впізнаваність бренда та індивідуальність. Блокнот як рекламний інструмент зможе вивести вашу компанію на якісно новий рівень.

Професіонали VIP-Print, яка є лідером виготовлення блокнотів із логотипом, підберуть дизайн та кольори, що відповідатимуть стилю вашої компанії та вирізнятимуть її на фоні інших. Також доступна послуга швидкого замовлення. В такому випадку ваші блокноти будуть готові протягом двох днів.

Автор:
Теги:
Останні новини
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward