Начальник ГУР Буданов розповів, хто отруїв його дружину – Liberation

event 16:43 П’ятниця 16 Лютого 2024 Війна

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що знає, хто причетний до отруєння його дружини Маріанни та кількох співробітників розвідки. За словами начальника ГУР, будуть вжиті відповідні дії на території росії.

Про це він розповів в інтерв’ю Liberation.

На запитання журналіста, чи знає він, хто стоїть за отруєнням важкими металами його дружини та офіцерів розвідки, Кирило Буданов відповів: «Звичайно, знаю».

Начальник ГУР запевнив, що на території росії будуть контрдії, він також зауважив, що це станеться найближчим часом.

«Моїй дружині вже краще. Оскільки я не вживав отрути, мені важко сказати, чи був це замах на моє життя. Але я вже пережив багато замахів і, напевно, переживу ще багато. Я думаю, що найближчим часом ви побачите відповідні дії на російській території, і всі це зрозуміють», – сказав Кирило Буданов.

Читайте також: На Закарпатті прикордонники зняли з дерева ухилянтів, які застрягли посеред річки (ФОТО)

Нагадаємо, 28 листопада стало відомо, що Маріанна Буданова пережила отруєння і лікувалася в Україні в одному з медзакладів. Також стало відомо про отруєння кількох співробітників української військової розвідки. Зазначалося, що мова йде про важкі метали, які не використовуються в побуті та військовій справі.

Представник ГУР Андрій Юсов зазначав, що ведеться внутрішнє розслідування, бо мова йде про ймовірну спецоперацію, спрямовану проти співробітників розвідки чи членів їхніх родин.

Останні новини
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward