Кондрачук проситиме компенсацію за поїздку в США

event 11:47 Вівторок 05 Жовтня 2021 РІВНЕ

Нещодавно міський голова Рівного Олександр Третяк та голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук здійснили робочу поїздку у США. Чиновники активно звітували про свої зустрічі у Фейсбук, а в той час користувачі соцмережі сперечались чиїм коштом відбувається поїздка.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Голова облради Сергій Кондрачук поділився подробицями фінансування відрядження, яке тривало з 22 по 30 вересня, в інтерв’ю на телеканалі ITV media group.

Коментар: Я був в офіційному відрядженні, відпустки я не брав. Відповідно у нас є відшкодування (з обласного бюджету – авт.). Проживання частково фінансувала приймаюча сторона, а от переліт я буду подавати на відшкодування, однозначно подаватиму. Я сьогодні подаватиму у бухгалтерію свої квитки, мені перельоти обійшлись всі, я можу порахувати: це Львів-Стамбул, Стамбул-Сан-Франциско, Сан-Франциско-Сієтл, Сієтл-Сакраменто, Сакраменто-Вашингтон, Вашингтон-Стамбул, Стамбул-Львів – це близько 44 тисяч гривень“, – зазначив Кондрачук.

Він також додав: оскільки поїздка робоча, то проситиме ще й добові.

Коментар:Законодавством передбачено добові 50 доларів вдень. Під час перебування у Сакраменто ми проживали в готелі, який обійшовся близько 670 доларів. Якщо все нормально з підтверджуючими документами, то я сподіваюсь отримати відшкодування. Тому що, напевно, десь в цьому ми відрізняємось від Сполучених штатів, якщо в нас хтось думає, що я мав це робити за власний рахунок, представляти державу, представляти Рівненщину, то нехай хтось пройде мій шлях, спробує представляти країну, область на такому рівні“, – акцентував Кондрачук.

Свідчення розходяться

Водночас міський голова Рівного Олександр Третяк на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що літав власним коштом, а не за кошти платників податків:

Коментар: “Вітаю, шановна громадо! Власне, щодо фінансування робочої поїздки в США виникли гострі обговорення під постами, а також дуже багато хейтерів в соцмережах стверджують, що  поїздка в США здійснюється  за кошти платників податків.

Так от, пишу відповідь:
Жодної копійки з міського бюджету на поїздки я не потратив!
Ні на квитки, ні на проживання, ні на інші витрати. Це все виключно за рахунок власних коштів.
Системність і абсурдність атак через окремі канали дає обґрунтовані підстави стверджувати про їх замовний характер.

Вважаю, є велика необхідність переймати передовий закордонний досвід та впроваджувати його в життя, адже в Рівному вистачає проблем у всіх напрямках розвитку”, – розповів очільник Рівного.

Пост міського голови Рівного прокоментував голова облради Сергій Кондрачук:

Коментар:Я знаю, я до речі, мав дискусію про це з паном Олександром, я не вважаю, що це правильно. Може в нього інші доходи, ніж в мене, але це точно не був відпочинок. Якщо відверто, то години, які можна назвати відпочинком, можна порахувати на пальцях, коли ми дійсно мали можливість погуляти, ознайомитись з культурою, чи архітектурою того чи іншого краю, були також на бейсбольному матчі, але нас туди завели конгресмени, допомогли квитки купити, правила розказували конгресмени, тому що це був матч між конгресменами-республіканцями і демократами“, – прокоментував пост міського голови Рівного голова облради.

Джерело

Останні новини
16.10.2021, Субота
15.10.2021, П’ятниця
14.10.2021, Четвер
13.10.2021, Середа
12.10.2021, Вівторок
11.10.2021, Понеділок
10.10.2021, Неділя
09.10.2021, Субота
08.10.2021, П’ятниця
07.10.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward