“В Україні відновиться “громадянська війна”, якшо Росію відключать від SWIFT” — спікер Путіна

event 10:34 П’ятниця 21 Січня 2022 ПОЛІТИКА

Спікер президента РФ Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков заговорив про відновлення “громадянської війни” в Україні через погрози відключення РФ від міжнародної міжбанківської системи платежів SWIFT.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Прессекретар очільника Кремля стверджує, що заяви про можливе від’єднання країни від міжнародної системи може сприяти розхитуванню ситуації.

Пєсков також повторив “мантру” російської влади, згідно з якою на частині сходу України нібито йде “громадянська війна”.

Крім того, він вважає, що заяви про загрозу вторгнення РФ “повторюються протягом останнього місяця”, як і погрози у бік Росії щодо великої ціни, яку вона заплатить у разі нападу. Також спікер Путіна розкритикував американську сторону, бо начебто такі заяви “не сприяють розрядці напруженості, яка зараз виникла в Європі”.

Нардеп ВР Дмитро Соломчук переконаний, що така агресивна риторика від російських офіційних представників лунає лише через страх перед можливим відключенням країни-агресора від міжнародної міжбанківська система (SWIFT).

Коментар: Це той вид санкцій, яких точно не витримає економіка агресора. Вони бояться, тому погрожують. Якщо перевести на зрозумілу усім мову:

“Після введення таких санкцій відбудеться ескалація на Сході України”.

Єдине, що ми бачимо, окрім нахабних заяв з РФ — підтримку з боку світової спільноти, якої вдалося нам досягнути. І це дуже важливо для України“, – повідомив політик у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, інформація про можливе відключення РФ від SWIFT зявилася ще у 2014 році після того, як Росія у 2014 році захопила український Крим й вдерлася на частину Донецької та Луганської областей. Тоді низка країн Заходу покарали Росію санкціями, зокрема, обмежувальні заходи стосувалися окремих підприємств.

Останні новини
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward