У США Республіканці вимагають обмежити допомогу Україні – CNN

event 11:29 П’ятниця 22 Вересня 2023 ПОЛІТИКА

Лідери Республіканської партії у Конгресі США вимагають обмежити допомогу Україні в обмін на підтримку оборонного бюджету, пише online.ua.

Республіканці вимагають скоротити допомогу Україні

Поки неясно, чи погодяться з такими змінами помірковані представники Республіканської партії.

Блок прихильників жорсткої лінії сьогодні провалив процедурне голосування щодо законопроєкту про оборону, здебільшого через протидію передбаченому законопроєктом виділенню Україною 300 мільйонів доларів на фінансування “Ініціативи сприяння безпеці України”.

Ця ініціатива являє собою ту саму допомогу, яка фінансується ще з 2014 року, коли Росія окупувала Крим. У законопроєкті вказується, що гроші можуть бути використані на навчання, обладнання, летальну допомогу, матеріально-технічне забезпечення, постачання, послуги, заробітну плату, утримання стипендій і розвіддані.

Що відомо про оборонний законопроект

Законопроєкт про витрати на оборону включає в себе всі види фінансування для іноземних урядів, щоб допомогти їм. Після невдалого голосування низка законодавців Республіканської партії вирушили до офісу партії в Палаті представників, щоб знайти вихід із ситуації. За інформацією журналістів телеканалу, Цей законопроєкт не є тією ж самою допомогою Україні, яку запросив Білий дім, проти якої також виступає низка конгресменів.

Читайте також: Польща блокуватиме вступ України до ЄС: причини

Президент США Джо Байден минулого місяця запросив у Конгресу понад 24 мільярди доларів для України та інших міжнародних потреб. Запит включає понад 13 мільярдів доларів на безпекову допомогу та 7,3 мільярда доларів на економічну та гуманітарну допомогу Україні.

Останні новини
08.12.2023, П’ятниця
07.12.2023, Четвер
06.12.2023, Середа
05.12.2023, Вівторок
04.12.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward