Нардеп Соломчук жорстко відреагував на лист посла Малайзії, про скорочення імпорту “пальми” в Україну

event 15:27 Середа 17 Листопадаа 2021 ПОЛІТИКА

Посол Малайзії в Україні Раджа Реза Раджа Заіб Ша написав лист комітету ВР, у якому заявив, що Малайзія стурбована можливими скороченнями імпорту “пальми” Україною. Член аграрного комітету Верховної Ради України Дмитро Соломчук, який активно бореться з використанням пальмової олії в Україні, відреагував на лист посла у своєму Facebook.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Дмитро Соломчук переконаний, що такі переживання з боку посла Малайзії є показником того, що Україна рухається у правильному напрямку. Він нагадав, що мова йде про ту саму олію, яка спричиняє серцево-судинні захворювання, ожиріння та активізує ракові клітини.

Коментар: Посол Малайзії в Україні написав лист на комітет, у якому заявив, що харчова галузь України, переважно уся, використовує пальмову олію, а Малайзія переживає можливими скороченнями імпорту “пальми” Україною.

Так, це те, чого ми хочемо досягти!) Починаючи з 2015 року імпорт пальмової олії Україною почав зростати вражаючими темпами. Ми припускаємо, що це було пов’язано з приходом “кондитерів” до влади і збільшення їхньої мережі магазинів. Але це лише припущення)“, – розповів політик.

Читайте також: Кожен українець в рік споживає по 6 кілограмів пальмової олії

Політик повідомив, до цього часу, сигнали з-за кордону були лише позитивними, але “стурбованість” виробників пальмової олії була очікуваною (за 2020 рік до України імпортовано 240 тис. тонн пальмової олії. Якщо це перевести в гривні – це понад 6 млрд грн. Наразі ці гроші українці інвестують у фермерів Малайзії та Індонезії).

Пам’ятаєте пальмову олію? Ймовірно, ви снідали продуктами з її вмістом, а ваші діти, ймовірно, з радістю споживають її з…

Опубликовано Дмитро Соломчук Среда, 17 ноября 2021 г.

Нагадаємо, ВООЗ підтримала законопроєкт №5148 ініційований Дмитром Соломчуком стосовно заборони трансжирів у харчових продуктах.

Також Всесвітня організація охорони здоров’я звернулася до урядів країн щодо виключення трансжирних кислот промислового виробництва зі складу харчової продукції в усьому світі до 2023 року.

Читайте також: Пальмова олія у продуктах сприяє появі ракових клітин в організмі — дослідження вчених

Зі свого боку, нардеп пообіцяв надати Малайзії повний список народних депутатів, які не підтримають законопроєкт про обмеження використання пальмової олії.

Коментар:Обіцяю зі свого боку надати Малайзії повний список народних депутатів, які не підтримають законопроєкт про обмеження “пальми”. Потенційно значна частина з них зможе працювати на плантаціях у Малайзії і надалі підтримувати їх виробництво)

Ми ж підтримуємо здоров’я українців 😉” – повідомив Дмитро Соломчук.

Нагадаємо, у Верховній Раді України та Аграрному комітеті ВР також підтримали ініційований Дмитром Соломчуком законопроєкт щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів, молока та молочних продуктів, зокрема продуктів дитячого харчування.

Останні новини
01.12.2021, Середа
30.11.2021, Вівторок
29.11.2021, Понеділок
28.11.2021, Неділя
27.11.2021, Субота
26.11.2021, П’ятниця
25.11.2021, Четвер
24.11.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward