“Віддай газетку, візьми канфетку”: рівнянин запустив акцію по збору “політичного сміття”

event 17:14 Четвер 08 Жовтня 2020 РІВНЕ

У центрі міста рівнянин Іван Шевчук організував акцію по збору “політичного сміття”. Кілограм макулатури міняють на кілограм шоколадних цукерок.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Він зазначив, що на центральній площі стоїть намет, у якому активісти приймають політичне сміття в обмін на солодощі – шоколадні цукерки.

Коментар: “Всі політики нам розказують про чисте місто, а ми вирішили зробити його реально чистим від “політичного сміття”. У нас на Майдані, у центрі Рівного стоїть намет, де ми приймаємо “політичне сміття” та міняємо кілограм такого “сміття” на кілограм смачнючих цукерок”, – повідомив він на своїй сторінці у Facebook.

https://www.facebook.com/100002652570745/videos/3240571586041229/

Рівняни таку акцію сприйняли позитивно. У коментарях вони називають організаторів креативниками й скаржаться, що “аж цукерок захотілося”. Інші ж кажуть, що не хочуть ділитися такою макулатурою, бо потім 5 років розпалюють нею мангал.

Рівнянин Віталій Панчук навіть зримував жартівливе гасло кампанії – “Принеси газеток пачку, получи канфет в заначку”.

Коментар: “Передвиборча агітація набирає обертів. Як то кажуть: “виживає найсильніший”, або ж найкреативніший. Сьогодні в центрі міста не перестають нас дивувати. Мова йде про: “віддай газетку, візьми канфетку”. Заздрю листоношам. У них сьогодні почнеться “солодке життя”. Чим ближче до виборів, тим веселіше))) Шок опонентів не передати словами”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Передвиборна агітація набирає обертів. Як то кажуть: "Виживає найсильніший",або ж найкреативніший. Сьогодні в центрі нашого міста не перестають нас дивувати. Мова йде про:"віддай газетку,візьми канфетку"???заздрю листоношам,у них сьогодні почнеться "солодке життя"??Чим ближче до виборв,тим веселіше))) Шок опонентів не передати словами…??Принеси газеток пачку,получи канфет в заначку ????

Опубликовано Вітальчіком Панчуком Четверг, 8 октября 2020 г.

Читайте також: У Рівному облаштували спеціальний майданчик для вигулу собак (фото)

Автор:
Останні новини
06.02.2023, Понеділок
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward