Від хвороби померла викладачка НУВГП

event 15:38 Понеділок 20 Березня 2023 РІВНЕ

У Рівному померла викладачка НУВГП. Про це повідомила пресслужба університету на своїй сторінці у фейсбук.

УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ 

“Втрати зазнав колектив кафедри економіки підприємства та міжнародного бізнесу Національного університету водного господарства та природокористування. Тяжка хвороба завчасно забрала нашу колегу Левун Оксану Іванівну”.

Народилася Оксана Іванівна 6 серпня 1964 року в смт. Совєтський Автономної республіки Крим. Йдучи слідами свого батька, у 1986 р. вона закінчила Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю «Гідромеліорація» і отримала диплом з відзнакою. 

Працювала інженером у проектно-вишукувальному та науково-дослідному інституті “Укрдіпроводгосп” у м. Києві. У 2002 році закінчила Інститут післядипломної освіти Українського державного університету водного господарства та природокористування та отримала кваліфікацію «Економіст». Відтоді працювала на посадах асистента та старшого викладача кафедри економіки підприємства НУВГП.

Читайте також: За час війни за кордон втекли пів тисячі ухилянтів з Рівненщини

Пам’ять про Оксану Іванівну, прекрасну, добру та щиру людину, назавжди залишиться в серцях студентів, викладачів та всіх, хто її знав. Вона була нам не просто колегою, але другом, порадником і людиною, що завжди допоможе і підставить своє плече.

Автор:
Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward