В Україну прийшов новий штам коронавірусу, небезпечний для молоді — медик

event 09:41 Середа 03 Березня 2021 ПОДІЇ

Серед головних особливостей нового штаму — те, що кількість молоді від 30 років, яка має тяжкий перебіг недуги, помітно збільшилася.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Коронавірус продовжує мутувати, його нові штами зареєстровано у більшості країн Європи. Як розповіла інфекціоністка Ольга Голубовська, в Україну прийшов новий штам коронавірусу, який може призвести до збільшення смертності серед молоді.

За словами медика клінічний перебіг COVID-19 укотре зазнав суттєвих змін.

Коментар:Серед головних особливостей — те, що кількість молоді від 30 років, яка має тяжкий перебіг недуги, помітно збільшилася. Також почастішали випадки загострення хвороби на її піку, а це зазвичай погіршує прогноз одужання. І сама інфекція тримається в організмі значно довше“, — говорить Голубовська.

Якщо раніше полегшення наставало з 14–16 дня від зараження, то тепер приблизно у третини госпіталізованих саме з цього часу лише починаються ускладнення. Також медиків насторожує, що традиційні методи лікування дуже часто вже просто не діють.

Коментар:Пояснити такі особливості, що виникли буквально на очах, просто процесами адаптації мікро- та макроорганізму не можна. Ймовірно ми маємо справу з новим штамом збудника, з яким — не знаю. Поки офіційно отримані дані з референс-лабораторій показують, що секвестровані зразки матеріалу від хворих мають приналежність до генетичної лінії В, яка має китайське коріння. З огляду на такі особливості, на жаль, треба очікувати збільшення летальності, зокрема серед молоді“, — пояснила Голубовська.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Скільки необхідно часу, щоб вакцинувати повністю все населення від коронавірусу

Останні новини
21.04.2021, Середа
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward