В Україні повідомили про перші побічні реакції після вакцинації від COVID-19

event 17:47 П’ятниця 26 Лютого 2021 ПОДІЇ

В Україні за два дні вакцинації щеплення проти коронавірусу отримало 1 338 осіб. Із цієї кількості у сімох медиків, які вакцинують на першому етапі, виникли побічні реакції на дію препарату.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це повідомив на брифінгу 26 лютого головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Коментар: “Станом на 25 лютого надійшли і перші повідомлення про несприятливі події після імунізації. Таких повідомлень у нас є сім. Вони всі не серйозні. Вони були зареєстровані: одне у Чернігівській, шість у Черкаській областях”, – заявив заступник голови МОЗ.

Зі слів Ляшка, такі повідомлення надходять електронною системою до Державного експертного центру і, запевнив, що кожен випадок аналізується.

Коментар: “Хотів би, щоб до цього ставилися серйозно, але не потрібно розганяти жодної інформаційної паніки, бо це (побічні реакції) передбачено інструкцією виробника. Ми всі несприятливі події відстежуємо і звертаємо на це увагу, але кампанія на сьогодні продовжується і у всіх областях України працюють мобільні бригади і продовжують проводити кампанію імунопрофілактики”, – додав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко заявив, що ефективність вакцини від коронавірусу Covishield, перша партія якої 23 лютого прибула до України, становить понад 70%. 

Як відомо, Черкаська область 24 лютого стала першим регіоном України, який вже отримав вакцину від коронавірусу та розпочала вакцинацію. 

Першим українцем, який отримав щеплення від COVID-19, став Євген Васильович Горенко. Він працює лікарем-реаніматологом у коронавірусному відділенні Черкаської обласної лікарні. 

Джерело: сайт ТСН

Читайте також: Українські медики розповіли про нові симптоми мутованого коронавірусу

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward