Гороскоп на 16 квітня: що очікує на Близнюків, Стрільців, Дів та інші знаки Зодіаку

event 20:32 П’ятниця 15 Квітня 2022 БЛОГ

Гороскоп на 16 квітня 2022 року розповідає, що Овнам не варто боятися, а Ракам слід додати емоцій. Про це повідомляє Ukr.media.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Овен

Найвищий ентузіазм буде притаманний Овнам на початку дня. Це найкращий момент для інтенсивного тренування та інших видів фізичної активності, для ділових, творчих, рекламних ініціатив. У другій половині дня зацікавленість і азарт як і раніше великі, але може стати менше енергії і дисциплінованості. В цей час краще відійти від жорсткої програми, дозволити собі більше свободи, імпровізації, пошуку. Можуть намітитися зміни в любовних і подружніх відносинах, в характері ділового співробітництва.

Телець

Ситуація навколо вас швидко змінюється і часом непередбачувана. Ні на чому не зациклюйтеся, не будуйте довгострокових стратегій на основі неповних даних. День підходить для оригінальних придбань, якщо вони потрібні вам тут і зараз. Рішення на перспективу можуть виявитися помилковими. Представницям прекрасної статі, народженим під знаком Тельця, зірки настійно радять стежити за модою. Придивившись до останніх тенденцій, ви зможете частково змінити свої уявлення про красу, стиль, дизайн.

Близнюки

Близнюкам варто прислухатися до чужих слів, звертаючи увагу не тільки на компліменти. День хороший для обговорення різних нюансів, від веселих і приємних до тих, які хочеться витіснити на периферію свідомості. Ви можете почути не зовсім те, що вам хочеться, якщо ведете діалог з домочадцями, партнером по шлюбу, іноземцем, довіреною особою. Варто бути уважнішими в ділових переговорах, стежити за мімікою співрозмовника: розумний і не дуже педантичний візаві може “відвести вам очі” в своїх цілях.

Рак

Зайва чутливість, властива Ракам, тимчасово змінюється практичним і раціональним підходом до життя. Рухливість і цікавість не дадуть вам всидіти на місці. Якщо ви ведете замкнутий спосіб життя, вашим кращим другом стане ноутбук або стільниковий телефон. Ви будете охоче знайомитися з різними думками з одного і того ж питання, не забуваючи при цьому повідомити співрозмовникам власний погляд на проблему. Це відмінний день для всіляких зустрічей, брифінгів, обміну контактами.

Лев

Сьогодні головна мета Левів — гармонійні відносини зі своїм власним оточенням. Працює правило “короля грає свита”. У злагоді з ним, у другій половині дня вам буде важливо оточити себе відповідними людьми і постати перед ними в потрібному образі — лише в цьому випадку ви знайдете спільну мову, будете вірно зрозумілі і оцінені з гідністю. Дрібними господарськими справами краще займатися вранці.

Діва

До будь-якої нової задачі підійдіть творчо. Не виключено, що для цього вам доведеться зробити в розумі перезавантаження: наприклад, почати вчитися предмету, який вас цікавить з нуля. Якщо у вас виникла ідея фікс, не тримайте її в собі. Можливо, ви не зустрінете розуміння у старих друзів і візьметеся підшукувати інших однодумців, мислячих більш прогресивно і неупереджено. Заради цього деякі Діви будуть готові просидіти до пізнього вечора за комп’ютером, заводячи знайомства на форумах і в соціальних мережах.

Терези

Ранок багато Терезів зустрінуть на креативній хвилі. Протягом дня зросте тяга до спілкування. Якщо у вас з’являться нові думки, буде природним бажання затіяти дискусію, отримати відгук і навіть негайно приступити до спільних активних дій. На жаль, в цей день ви можете залишитися без відгуків, а також без гідних співрозмовників, соратників, партнерів по грі. Розумним рішенням стане пауза і відпочинок. Увечері може нагадати про себе комплекс обов’язків або необхідність подбати про здоров’я.

Читайте також: Астрологи назвали чотири головних панікерів серед знаків Зодіаку

Скорпіон

Для Скорпіонів важливе значення має друга половина дня. Поки не настав вечір, енергії буде небагато. Можна використовувати денні години для розслаблення, сортування відомостей або речей, остаточного вибору. До кінця дня складуться майже ідеальні умови для ваших ініціатив, як ділових, так і особистих. Якщо авторитетні люди і інстанції проти вас, то самі небеса почнуть допомагати вам. Можна дати імпульс новому проєкту або розвитку відносин, “відправитися в довгий шлях” в прямому або в переносному сенсі.

Стрілець

Настрій Стрільців сьогодні багато в чому залежить від самопочуття, статусу, професійного або медичного режиму, а також від засобів, обраних для досягнення мети. День вимагає дисципліни, нагадує про борг, ієрархії. Стрільці, схильні до стриманості, обачності і поміркованості, пожнуть плоди своєї розсудливості, легко змиряться з відмовою або відстрочкою. Якщо хочеться отримати відразу і багато, буде складніше переносити обмеження і заборони, оцінювати позитивні зрушення, помічати приємні дрібниці.

Козоріг

Атмосфера цієї доби позитивна. Що б ви не думали про події, що відбуваються, не сумнівайтеся: вони несуть позитивний заряд і можуть стати відмінним доробком на майбутнє. Постарайтеся правильно використовувати хороші шанси, пов’язані з будинком, сім’єю, особистим життям. Слабкою стороною Козорогів сьогодні стає неврівноваженість. Любов може швидко перейти в ненависть, задоволення — в роздратування, ентузіазм — в втому. Вмійте вчасно зупинитися на піку приємних переживань. Остерігайтеся травм і стресів.

Водолій

Цілеспрямованих Водоліїв чекає нелегка перемога великою ціною, є ризик перевтомитися. Слабовільні Водолії можуть віддати перевагу відкритій боротьбі інтриги, поступці сильному противнику. Під впливом почуттів, не виключене упереджене ставлення до фактів, можуть скластися не кращим чином відносини з людьми. Є ймовірність непорозумінь, пов’язаних з платежами, документами, розподілом обов’язків або часткою в загальному прибутку. Не варто поспішно розкривати свій секрет успіху і іншу особисту інформацію.

Риби

Сьогодні Рибам варто діяти з побоюванням, а найкраще, відкласти задумане. У цю добу різко зростає ризик ускладнень, в тому числі, через імпульсивність. Ви можете постраждати від тих людей, речей або ідей, які зазвичай приносять вам користь або служать опорою. Друзі або доля не дадуть вам впасти на дно, але все ж має сенс відкласти крок до завтра: ви отримаєте бажане з меншими витратами.

Останні новини
09.12.2022, П’ятниця
08.12.2022, Четвер
07.12.2022, Середа
06.12.2022, Вівторок
05.12.2022, Понеділок
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward