У Львівській міськраді створять депутатський хор

event 17:50 П’ятниця 26 Лютого 2021 КУРЙОЗИ

У Львівській міській раді створять мішаний депутатський хор. Таку ідею на засіданні колегії 24 лютого подав міський голова Львова Андрій Садовий. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це повідомив керівник хорової капели “Дударик” Дмитро Кацал, який диригуватиме хором. Репетиції проводитимуть у сесійній залі щочетверга в ті дні, коли немає сесії. Перша репетиція хору запланована на 4 березня.

Депутат міської ради Володимир Лучишин розповів що хор буде змішаний: чоловічий і жіночий.

Коментар:Почнемо з гімну України, аби депутати могли достойно виконувати славень“, — зазначив депутат, який також планує співати у хорі.

Диригент майбутнього хору Дмитро Кацал розповів, що міський голова звернувся до нього з такою ідеєю, бо розуміє цінність спільної дії, що створить можливість гармонії, якості співвідносин між депутатами і покращення внутрішньої комунікації.

Коментар:Співпраця, співдія, співвідповідальність — у кожному з цих слів є “спів”. Все, що робиться і супроводжується музикою і хоровим співом, в результаті дає гармонію. Це також до певної міри пригода. Ця мистецька пригода для естетичного росту буде цікавою і результативною“, — розповів Дмитро Кацал.

За словами диригента, обов’язковий депутатський набір: державний гімн “Ще не вмерла”, гімн духовний “Боже великий, єдиний”, гімн ОУН, УСС, “Заповіт” Шевченка. Для хору новачків це роботи на рік, впевнений Дмитро Кацал.

Джерело: сайт Zaxid.net

Читайте також: У США дозволили зберігати вакцину Pfizer у звичайних морозильних камерах

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward