Щойно під Харковом затримали автобуси з “тітушками” (фото)

event 12:39 Середа 21 Квітня 2021 ПОДІЇ

За інформацією спецслужби, групи людей були направлені до Харкова на замовлення однієї з проросійських політичних сил України для проведення протестів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Під Харковом правоохоронці затримали автобуси з понад 60 особами, які планували дестабілізувати ситуацію у місті.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Зазначається, що в рамках масштабних антитерористичних навчань на Харківщині правоохоронці запобігли проникненню на територію області кількох груп “тітушок” загальною кількістю понад 60 осіб.

Коментар:Автобуси з “тітушками” були затримані на під’їздах до Харкова з боку Донецька, Дніпра та Полтави. Всі ці особи є жителями інших регіонів України і не мають жодного стосунку до Харківської області“, – йдеться у повідомленні.

В СБУ підкреслили, що за наявною інформацією, ці групи були направлені до Харкова на замовлення однієї з проросійських політичних сил України для проведення протестних акцій у місті, а також провокування громадського невдоволення та масових протиправних дій під час проведення чергової сесії Харківської міської ради.

Коментар:Зазначені акції мали на меті дестабілізувати громадсько-політичну ситуацію в регіоні та створити вигідну керівництву Росії “картинку” для обґрунтування можливих актів агресії РФ проти України“, – наголосили у відомстві.

В СБУ додали, що координаційна група Антитерористичного центру відслідковує можливі спроби радикальних угруповань зловживати правом громадян на проведення масових заходів, метою яких є провокування заворушень та інших дій антигромадської спрямованості.

Коментар: КГ АТЦ реагує на факти здійснення будь-яких злочинів. Ми вживаємо відповідні заходи з їх припинення, проведення невідкладних слідчих дій та направлення матеріалів за підслідністю“, – заявили в СБУ.

фото СБУ

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Президент України звернувся до громадян щодо безпекової ситуації в державі (відео)

Останні новини
07.05.2021, П’ятниця
06.05.2021, Четвер
05.05.2021, Середа
04.05.2021, Вівторок
03.05.2021, Понеділок
02.05.2021, Неділя
01.05.2021, Субота
30.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward