Окупанти завозять "масовку" з інших областей, щоб створити видимість підтримки населенням референдуму

Окупанти завозять "масовку" з інших областей, щоб створити видимість підтримки населенням референдуму

Окупаційна влада залучає до своїх "масових" заходів підставних людей, яких вони вивезли з інших областей. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

 УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

На окупованих територіях, менш як 10% населення підтримує псевдореферендуми від рф. Тому, окупанти мусять залучати своїх людей і возити їх від одного міста до іншого.

"Завезли до Мелітополя масовку з інших тимчасово окупованих територій Запорізької області - 700 людей, адже навіть стільки не можуть набрати серед місцевого населення - і провели «форум» у міському Палаці культури".

Іван Федоров

Організатором таких "заходів" є гауляйтер Запорізької області Євген Балицький, який свого часу з тріском провалився на місцевих виборах, набравши менш як 10%.

Читайте також: У Львові для переселенців влаштували фотосесію з їх котами (ФОТО)

Нагадуємо, що псевдореферендуми та накази окупаційної влади, не мають ніякої юридичної чинності.

Богдан — наш креативний автор, який завжди тримає руку на пульсі цифрових трансформацій та політичних змін. Він пише про гаджети, стратегії та найцікавіші тренди сучасності, перетворюючи звичайні факти на захопливі історії. Якщо тема варта вашої уваги, будьте впевнені — Богдан вже готує про неї свіжий та оригінальний матеріал.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини