Астрологи назвали знаки Зодіаку, які будуть дуже щасливі в квітні

event 12:08 Вівторок 14 Березня 2023 БЛОГ

Астрологи розповіли про знаки Зодіаку, для яких вже через два тижні почнеться “біла” смуга. Фахівці кажуть, що ці люди будуть безумовно щасливі, а всі проблеми (якщо такі є), відійдуть на другий план, пише уніан.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Овен

Зірки кажуть, що в останні кілька тижнів Овни були спантеличені. У них могли бути неприємності на роботі, якісь “розборки” з сусідами, неполадки з технікою. У квітні ситуація стабілізується. Так, з другого числа Венера входить в будинок добробуту, що віднесе на другий план всі побутові негаразди. 

Ще один аспект, який вплине на щастя – це вирішення якихось давніх суперечок. Наприклад, на користь Овнів може закінчиться якийсь судовий розгляд. 

Астрологи кажуть, що до кінця березня краще не брати на себе відповідальність, не кидатися гучними обіцянками, не підписувати вартісні угоди. А ось з квітня можна ризикувати і приймати несподівані рішення – вони будуть вдалими. 

Читайте також: Астрологи назвали знаки Зодіаку, яких чекають сильні стреси

Риби

Зірки кажуть, що у Риб з кінця 2022 року була не найкраща ситуація з грошима – доходи були меншими за витрати. Ще одна проблема – здоров’я. Риб могли турбувати якісь старі травми або хронічні захворювання. З квітня всі неприємності підуть. 

Весняний настрій, бадьорість, мотивація, а також стрімке вирішення всіх проблем – це те, на що Рибам варто очікувати вже через два тижні. 

Зірки закликають до кінця березня не сваритися ні з ким, тому що це може бути на емоціях.

Останні новини
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
22.03.2023, Середа
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward